Kryolipolýza

Služba byla vyřazena z nabídky

  • V současné době patří kryolipolýza se svými výsledky zcela jednoznačně k jedničce v oblasti neinvazivní liposukce.
  • Využitím této metody dochází k tvarování postavy a trvalé redukci tukových polštářků.
  • Tato technologie je schválena a podložena rozsáhlými klinickými studiemi a obvyklý úbytek je 25% tuku po jednom ošetření.
  • Nespornou výhodou je nulová nutnost rekonvalescence. Ihned po ošetření se tak zákazník může vrátit do běžného denního režimu.

 

Ošetření bříška kryolipolýzou - ilustrativní foto

Ošetření bříška kryolipolýzou – ilustrativní foto

 

 

Více o kryolipolýze a jejím průběhu

Kryolipolýza neboli liposukce zmražením je inovativní technologie, jež využívá ochlazování a nízké teploty, která následně vede ke krystalizaci lipidů v tukových buňkách. Tukové buňky tímto dostanou impulz, který spouští apoptózu (odumření). Principem této technologie je postupné, počítačem řízené ochlazování nežádoucích tukových buněk a jejich krystalizace. Následně dochází k postupnému odumření, kdy tukové buňky zanikají a jsou odstraňovány bílými krvinkami pomocí lymfatického systému.
Výsledkem je zmenšení tukové tkáně. Tukové buňky se shluknou k sobě, vytlačí volná místa po zkrystalizovaných buňkách a tím pádem zmenší tukovou vrstvu ošetřené partie.
Ostatní tkáň je chráněna, nereaguje na ochlazení jako tukové buňky, proto nedochází k žádnému poškození tkáně v okolí ani není nijak porušena celistvost pokožky.

Po úvodní konzultaci s klientem, provedeném měření a zakreslení ošetřované partie přikládáme na ošetřovanou část těla membránu CRYO PAD, která zabezpečuje ideální vedení chladu a plní funkci kvalitnější ochrany povrchové vrstvy pokožky. Následuje aplikace nádstavce s vákuem, který nasaje kožní řasy včetně podkožního tuku. Během prvních okamžiků cítí klient chlad, tento pocit odezní během několika minut.
Po šetrném sejmutí nádstavce následuje jemná masáž dané partie. Po ošetření může být ošetřovaná část dočasně zarudlá, otlačená, přecitlivělá nebo necitlivá. U citlivých klientů může vzniknout modřinka, jedná se o individuální reakci těla. Během několika dnů tyto projevy odezní.
Délka ošetření je 45 minut.

DŮLEŽITÁ INFORMACE: K ošetření používáme ochrannou membránu CRYO PAD, která je jediná na našem trhu s certifikací Státního zdravotního ústavu.

Doporučený počet ošetření je 2-3, doba mezi ošetřeními je 4-6 týdnů. Při jedné návštěvě lze ošetřit více partií. Výsledek je viditelný za 4-6 týdnů.

Kontraindikace: těhotentství, menstruace, poruchy štítné žlázy, kovové implantáty, rakovina, epilepsie, srdeční onemocnění nebo kardiostimulátor, choroba jater a ledvin, diabetes 3.stupně, kožní onemocnění v místě aplikace.

Ceník