Mezoterapie

Neinvazivní mezoterapie

Kosmetické přístrojové ošetření oceněné Nobelovou cenou. Neinvazivní mezoterapie využívá elektromagnetické vlnění (elektroporaci) objevu oceněného v roce 2003 Nobelovou cenou. Díky elekromagnetickému vlnění dochází k prostoupení aktivních látek séra buněčnou membránou a mezibuněčným prostorem do hlubokých vrstev kůže (dermis). Ošetření je neinvazivní, bezbolestné a časově nenáročné (délka ošetření obličeje je cca 45 min.).

Pleť má zajímavou vlastnost, její povrch obsahuje ochranný filtr, vrstvu, která chrání organizmus před škodlivými látkami, viry a bakteriemi. Pokud na pleť použijete libovolný kosmetický přípravek, jeho aktivní látky se přes tuto vrstvu „neprobojují“ všechny, srovnání naleznete níže. Pomocí mezoterapie se otevírá buněčná membrána přes kterou se dostanou aktivní látky použitého séra.

Už po prvním ošetření můžete pozorovat na pleti projasnění a větší hydrataci. S dalšími se pak postupně zvyšuje kožní tonus a hustota, pleť se vypíná, vyhlazuje a zpevňuje. Mezoterapie vypne kůži a vyrovná povrchové vrásky. Přirozeně podporuje tvorbu kolagenu a elastinu a nových buněk. Nezapomíná na vyhlazení středně hlubokých vrásek krku, dekoltu či na rukou.

Doporučené schéma ošetření : série 4 až 10 pravidelných ošetření v rozmezí 1 až 2 týdnů. Pokud chcete během krátké doby svou pleť viditelně omladit a projasnit, lze mezoterapii kombinovat např. s chemickým peelingem, fotorejuvenací, radiofrekvencí nebo jejich kombinacemi.

Srovnání jaké množství aktivních látek dokáže prostoupit pletí: 2 – 5 % z profesionálního krému, 15 % séra s kosmetickou masáží, 40 % pokud je zapracováno ultrazvukem, 60 % pomocí radiofrekvence, až 100 % mezoterapií.

Pro maximální efekt mezoterapie se nedoporučuje líčení v den ošetření. Odlíčení před ošetřením snižuje účinek, protože je pleť podrážděnější. Po ošetření je vhodné použít solární krém.

Kontraindikace: infekční nebo zánětlivý problém v místě aplikace, alergie nebo hypersenzitivita na kyselinu hyaluronovou (či jinou látku obsaženou v séru na ošetření), těhotenství a kojení, implantáty a kardiostimulátory.

Ceník