Pokročilé ošetření 3 v 1

Radiofrekvence + Vákuum + Laser současně!

Jedná se o naprosto mimořádné a efektivní tělové nebo obličejové ošetření. Díky jedinečné počítačem řízené technologii dokážeme v jeden okamžik ošetřovat všemi třemi nejúčinnějšími metodami současnosti. Nejenže návštěva Vám tak zabere mnohem méně času, ale i s výsledky budete jistě velmi  spokojeni.

 

  • Ošetření obličeje, krku a dekoltu

    Infračervený laser s vlnovou délkou 940 nm, bipolární radiofrekvence, pulzní vákuum – omlazení, facelifting, vypnutí, zpevnění, obnovení pružnosti, vyhlazení pleti a zjemnění drobných vrásek. Toto vysoce účinné ošetření je určeno jak pro pleť s prvními známkami stárnutí, tak i pro mladou pleť pro např. zjemnění jizviček po akné. Doporučujeme 3-6 ošetření v týdenním intervalu.

Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ ošetření 3v1 (oči a obličej)

Samotné použití přístroje pak zahrnovalo ošetření kolem očí – cílem je zmírnit otoky pod očima, vyhladit jemné vrásky a navodit okamžitý a dlouhotrvající lifting. V obličejových partiích pak přistroj pomůže omladit, vypnout, zpevnit a obnovit pružnost pokožky. Vhodný je pro pleť s prvními známkami stárnutí a také pro povadlé kontury obličeje.

Musím říct, že celé ošetření bylo úžasně  – velmi příjemné, každou jeho část jsem si vyloženě užívala, a to včetně přístrojového ošetření, které působilo jako jemná masáž celého obličeje. Navíc jak už jsem zmínila výše,výsledek byl opravdu patrný okamžitě – a to nejen z mého vlastního pocitu, ale byl také viditelný. Pleť působila velmi svěže, odpočatě. Na dotek byla velmi jemná, hladká a ucelená.

Petra J.
Petra J. Kosmetické ošetření s ošetřením 3v1

Přišla jsem na toto ošetření, o kterém jsem neměla vůbec představu, unavená a šedá a stejně použitá životem vypadala moje pleť. Musím říct, že v průběhu ošetření se do ní povedlo vrátit život. Intenzivní hydratace, kolegenová maska a použití vakua, které mi připomnělo doby, kdy se holky štípaly do tváře, aby vypadaly svěže, ovšem tohle nebolí  a má to ještě zpevňující účinek, takže vyšší level praktiky našich babiček.

Skutečně mi ta pleť přišla proměněná a když jsem šla z ošetření domů, tak už jsem věděla, že nejsem šedá a zvadlá, ale projasněná a s pletí, která se právě nasytila.

Dokonce za mnou zas přiběhl nějaký neznámý mladík, aby mi řekl, že fakt dobrý, takže účinky to určitě má 🙂 .

 

Hana J.
Hana J. Kosmetické ošetření s omlazením pleti pokročilým ošetřením 3v1

Do salonu SlimFOX chodím už rok. Tento měsíc jsem vyzkoušela ošetření 3v1 a jsem velice spokojená. V poslední době jsem zhubla 8 kg a je to dost poznat i na obličeji. Po ošetření jsem omládla a pokožka se perfektně vypnula a získala krásnou zdravou barvu. V minulosti jsem byla na podobném ošetření (duo-lift). 3v1 je intenzívnější co se týče samého ošetření tak i výsledku. Můžu vřele doporučit spolu s domácí péčí LIFTING CODE. Už se těším na další návštěvu salonu……

Získejte pleť 2x zářivější, zvýšíme produkci elastinu, kontury Vašeho obličeje budou pevnější a vrásky vyhlazenější.

Ošetření je vhodné jak pro pleť s prvními známkami stárnutí, povadlými konturami obličeje tak i pro mladou pleť a zjemnění jizviček po akné.

Objednat se on-line

Právě prováděné ošetření současně laserem+radiofrekvencí+vakuem

Právě prováděné ošetření současně laserem+radiofrekvencí+vakuem

 

  • Citlivá péče o oční okolí

Bipolární radiofrekvence a pulzní vákuum jedné hlavici zajišťují drenážní efekt otoků pod očima, okamžitý a dlouhotrvající lifting, vhodné i na kruhy a tukové či vodové váčky. Horní víčka vypne, zpevní a zjemní. Lifting horních víček! Celkově vyhladí jemné vrásky kolem očí. Doporučujeme alespoň 5 ošetření v týdenním intervalu.

Jemná pleť kolem očí prozradí nejen spánkový deficit. Oční okolí si zaslouží zvýšenou pozornost a péči. Potlačíme nepříjemné otoky, kruhy pod očima a jemné vrásky.

Ošetření očního okolí - ilustrativní foto

Ošetření očního okolí – ilustrativní foto

 

  • Tělové ošetření

Infračervený laser s vlnovou délkou 940 nm, bipolární radiofrekvence, pulzní vákuum – výsledkem kombinace těchto tří technologií je cílená redukce celulitidy, tvarování těla zpevnění, vypnutí a zjemnění pokožky. Vhodné pro tyto partie: břicho, boky, zadeček, stehna, ramena, paže, doporučujeme 5-10 ošetření v týdenním intervalu.

 

Skvělá volba k řešení projevů celulitity např. na problémových patriích stehen a zadečku. Ošetření bříška např. po porodu, minimalizace strií, zpevnění a zlepšení elasticity ošetřené partie. Pěkné výsledky i s povadlou pokožkou na pažích.
Ošetření nohou s celulitidou - ilustrativní foto

Ošetření nohou s celulitidou – ilustrativní foto

Účinná technologie k odbourání celulitidy či prevence jejího vzniku. Slouží taktéž k vyhlazení a omlazení pokožky. Díky sofistikované kombinaci pulzního vákua, bipolární radiofrekvence a infračerveného laseru působíme cíleně a účinně do podkožní vrstvy na kolagení vlákna, kůže se stává hladší a působí mladistvěji. Během tohoto ošetření dochází k nasátí kožní řasy pulzním vákuem, tím dochází k efektivnímu prokrvení, stimulaci pokožky a současně napomáhají účinnému pronikání bipolární radiofrekvence až do hloubky 5-15 mm. Infračervený laser s vlnovou délkou 940 nm podporuje obnovu kolagenu. Dochází k napínání vláken v pojivových tkáních, efektivní redukci podkožního tuku a prokrvování kapilár, podpoří se cirkulace lymfy a metabolismus.  Současným využitím těchto tří technologií dochází ke zlepšení až o 65 %.

 

Kontraindikace: Epilepsie, krvácející rány na ošetřované pokožce, lícní implantáty nebo silikonové výplně v obličeji.

Princip fungování ošetření bipolární radiofrekvence+pulzní vákuum+laser

Ceník