Vypadají skvěle v každém věku. Muži po nich šílí a ženy celého světa je rády kopírují. O kom je řeč? O Pařížankách! Typická Pařížanka o sebe vždy stará a péči o sebe nikdy nepodceňuje. Právě zdravá a bezchybná pleť je základem jejich krásy.  Systematickou péči o svou pleť mají v krvi a předává se po celé generace z matek na dceru. I když nemáte v rodném listu místo narození Paříž, tak můžete vypadat božsky! S módou si Pařížanky rády hrají, ale s kosmetikou se nežertuje! 🙂 My známe jejich fígle a máme jejich zbraně. 

Jak probrat pleť ze zimního útlumu? Víte co naše pleť potřebuje na jaře nejvíc? Očištění, hydrataci a vzpruhu! Naše pleť vypadá unaveně, povadle a připomíná scvrklou křížalu. Restartujte pleť detoxifikační a intenzivně hydratační péčí od Laboratoires Renophase Paris.

 

HEDVÁBNĚ JEMNÝ PEELING S GLUKONOLAKTONEM

Ošetření obsahuje: ošetření obsahuje: odlíčení, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, aplikace glukonolaktonu ve vrstvách, intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a prekurzorem kyseliny hyaluronové. Účelem detoxifikačního séra je aktivovat proteazom přítomný v buňkách a mezibuněčném prostoru. Zvýšením jeho aktivity dosáhneme tzv. proteinového zvratu, což umožňuje dosažení mnohonásobného blahodárného vlivu na pokožku. Tento peptid dosahuje nevídaných výsledků, protože účinkuje na biologii samotné buňky. Následně aplikujeme druhou vrstvu séra, tentokrát hydratačního a vyvažujicího séra RÉHYDRATANT, které dodá pleti hydrataci, posílí kožní bariéru pleti a působí proti volným radikálům. Nanesení masky hydro-equlibrant peptides, která je hydratační a revitalizační. Obsahuje jojobový olej, který hydratuje a zvláčňuje, dále kyselinu e-laktid, ureu, fragmentovanou kyselinu hyaluronovou, která je spojována receptory hydratace CD44L a spouští nadměrné bujení keratinocytů a jejich pohyb směrem k pokožce, kde dále výrazně zlepšuje nepropustnost kožní bariéry. Má schopnost zadržovat velké množství vody. V masce jsou i bioaktivní polypeptidy, který stimuluje syntézu kolagenu a zvyšuje pružnost mezibuněčné hmoty a vyhlazuje vrásky. Po smytí masky Vám naneseme závěrečný krém podle potřeb pleti. Navíc od nás dostanete úpravu obočí voskem Lycon a barvení ZDARMA. Jako milou pozornost od nás získáte poukaz v hodnotě 150 Kč na nákup toho nejlepšího z laboratoří Renophase.

Cena 1 690 Kč

Objednat se on-line

 

DÁREK PRO VÁS! K ošetření získáte barvení a úprava obočí voskem Lycon v hodnotě 379 Kč a poukaz na nákup produktů Laboratoires Renophase Paris v hodnotě 150 Kč, celková hodnota bonusu je 529 Kč.

Akce prodloužena do 15.května 2017.