Je tady jaro a vše, co k němu patří, což pro mě znamená bohužel i obvyklý příchod alergických projevů. Pokožka je více reaktivní, svědí a pálí mě oči a tak musím být i více opatrná, co se kosmetických produktů týká. Volím tedy takové, které mě absolutně nijak nedráždí.
 

Intenzivně hydratační ošetření s glukonolaktonem

OSVĚDČENÝ A PROVĚŘENÝ GLUKONOLAKTON
I z toho důvodu jsme tentokrát s paní kosmetičkou Evou Kroulíkovou zvolili ve SlimFOXu už osvědčené ošetření, které moje pleť výborně snáší a které je navíc velice efektivní. Jedná se o ošetření s glukonolaktonem, které má pleť projasnit a také ji dostatečně hydratovat.

OŠETŘENÍ A JEHO POSTUP
Úvodem ošetření je jako vždy odlíčení, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, což pleť dokonale zbaví nečistot a odumřelých částeček kůže. Následně se aplikuje glukonolakton ve vrstvách, intenzivní regenerační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou. Následně druhá vrstva aktivního séra SOURCE C, které má antioxidační a revitalizační efekt. Paní kosmetička poté nanese masku Hydroequlibrant peptides, která je opět vysoce hydratační a revitalizační, pleť oživuje a celkově vylepšuje její vzhled. Maska také vysoce hydratuje, obsahuje totiž mnoho hydratačních složek, například jojobový olej, serin E, ureu… Závěrečný krém byl Repair Créme L, který napravuje kožní bariéru a pleť celkově chrání proti škodlivým vnějším vlivům.

A VÝSLEDEK?
Už hned po ošetření pleť doslova prokoukla, byla neuvěřitelně jemná, heboučká a čistá. Viditelné bylo i celkově projasnění pleti a hlavně, vysoká hydratace, kdy pleť působí vypnutě a mladistvě. Efekt tohoto ošetření je navíc patrný skutečně na dlouhou dobu. Za sebe opět vřele doporučuji!