HYDRATOVAT, HYDRATOVAT, HYDRATOVAT! Hydratace není nikdy dost, protože to víme máme pro Vás spray Evian ZDARMA! Je skvělý právě na fixaci minerálního make-upu i na hydrataci pleti. Jak jej získáte? Stačí nakoupit libovolné produkty od Lily lolo nad 1 000 Kč a je Váš!

EVIAN SPRAY MÁ 3 MOŽNOSTI VYUŽITÍ:

  • HYDRATACE – Jemnou mlhou ve spreji osvěžuje a hydratuje pokožku během dne. Při pravidelném použití se zlepší hydratace pokožky o 16%. Poskytuje okamžitý pocit svěžesti a hydratační rovnováhu.
  • ZAFIXUJE MAKE-UP – Jemný sprej eliminuje přebytečný pudr a fixuje make-up. Používají ho profesionální vizážisti a maskéři. Sprej se nastříká ze vzdálenosti 3 centimetrů po dobu 3 vteřin, pak nechá zaschnout. Make-up tím pádem vypadá velmi přirozeně a dobře drží.
  • PRO DĚTI (ČISTÍ A OSVĚŽÍ) – Dětská pleť potřebuje častější hydrataci. Hypoalergenní, čistý a šetrný. Na mytí, při přebalování a na ochlazení.

ZAJÍMAVOST: V průměrné nadmořské výšce 850 metrů, daleko od jakéhokoliv městské a průmyslové civilizace, roztátý sníh a déšť proniká přes Plateau de Gavot pohoří v Alpách. Tato voda podniká úžasnou cestu, při níž protéká vrstvy písku a kamení, tedy přírodními filtry, ty jí čistí a hlavně obohacují o minerální soli. Tato cesta trvá 15 let.

Akce platí od 4.8. do 31.8.2016 nebo do vyprodání.