Klóthó byla jedna ze tří Moir, dcer bohyně osudové nutnosti Ananké. V našich končinách bývají Moiry připodobňovány k Sudičkám. Moiry prý znají všechna tajemství. Spíše než určovat osud lidí, je jejich posláním nad nimi bdít. Klóthó nám nit života začne spřádat, Lachenis ji svinuje aby se nit nezacuchala a Antropos ji přestřihuje. Vědci při objevení genu, který zabraňuje stárnutí sáhli po jménu Klóthó. Hormon mládí nese tedy jméno po řecké bohyni, která „předla nit života“.

 

VYUŽITÍ VĚDY V PRAXI

Díky desítky let trvajícímu výzkumu Laboratoires Renophase Vám můžeme nabídnout zcela evoluční ošetření. Procedury PhotoReveal ve spojení s červeným světlem je vyjímečná ve schopnosti omladit a  probit unavenou ochablou pleť. Jedná se o to velký technologický pokrok, díky kterému jsme poprvé schopni stimulovat Klotho – hormon mládí. PhotoReveal progresivně nastoluje optimální rovnováhu pleti, zvyšuje její odolnost vůči stresu a optimalizuje délku buněčné dlouhověkosti.

 

CO MOHU OČEKÁVAT?

Ošetření probíhá formou chemického peelingu, což je velmi účinná metoda ovlivnění stavu pokožky. Používá se pro zmírnění projevů stárnutí pleti, vyhlazení a vypnutí pleti, pro léčbu akné, proti nadměrné produkci kožního mazu, na stažení pórů, příznivě ovlivňuje viditelné nedostatky pleti a pigmentace různého původu. 

 

PRO KOHO JE OŠETŘENÍ URČENÉ? 

Pro všechny, koho trápí hyperpigmentace, vrásky nebo akné. Dopřeje Vám krásné rozjasnění  a barevné sjednocení unavené „městské“ pleti.

  • GLOW PEEL RENOPHASE je vhodný pro pleť která ztratila jas, je povadlá a unavená bez vitality. Po ošetření je Vaše pleť krásně projasněná s obnovenou konturou. Cena 2 390 Kč.
  • AKNÉ PEEL pro hyperkeratotickou pleť, nepravidelnou nebo s rozšířenými póry. Zjemníme zrohovatělou vrstvu pleti, urychlujeme její obnovu. Cena 2 390 Kč.
  • CHLOROPHYLLINE GLOW PEEL – zaměřeno na ochablou zralou pleť. Hloubková restrukturalizace pleti, její omlazení a celkové zhutnění. Cena 2 900 Kč za první ošetření, druhé a třetí opakování pak 1 990 Kč.

Všechna tato ošetření obsahují i světelnou LED terapii se stimulací hormonu Klotho.


 

 

DOPORUČENÝ POČET OŠETŘENÍ

Výsledný efekt závisí na dodržení kompletní kúry ošetření. Minimální počet ošetření jsou tři, doporučujeme 3-6 ošetření v kúře v intervalu 7 – 14 dnů. Při platbě celé kúry (3 ošetření) předem získáte REPAIR Crème L v hodnotě 1 393 Kč ZDARMA. Jedná se o protizánětlivý, vysoce antioxidační krém, který zklidňuje, hydratuje a chrání citlivou a podrážděnou pleť na několik následujících dnů po ošetření. Jeho použití je nutné po každém ošetření a v následných 2 dnech.

 

OMLAZENÍ PLETI NA LÉKAŘSKÝCH ZÁKLADECH

Společnost Renophase je lídrem ve fotoomlazení a tvůrcem fotodynamických peelingů. Na lékařském základě nabízí řešení spojená s technologiemi estetické medicíny pro obnovu a omlazení. Pokožce navrací hutnost, pevnost, vypnutí a vyhlazení.

Akce je platná do 30. listopadu 2017.