Details of Beauty – lifting okolo očí a rtů

Ošetření Details of Beauty – lifting okolo očí a rtů, kaviár, retinol a rostlinné kmenové buňky

 

 

 

Ošetření pleti s vysoce revitalizační, oživující, hydratační a regenerační silou aktivních látek: rostlinných kmenových buněk v nanostrukturách, kaviáru a retinolu. Minimalizuje vrásky v citlivé oblasti očí a rtů, posiluje tkáně víček a dodává jim potřebnou pružnost, plastičnost a svěžest pro Vaše rty. Vhodné pro všechny druhy pleti, ideálně ošetřuje i váčky a tmavé kruhy pod očima.

Okolí očí a rtů obsahuje minimální množství mazových žláz, je tedy méně chráněné. Jemná a tenká pleť je vystavovaná neustálým mikropohybům a postupně ztrácí svou správnou funkčnost. 

Rostlinné kmenové buňky v tomto ošetření jsou ze vzácného druhu jabloně Uttwiler Spatlauber – přispívá k obnově pokožky vlastní silou a k dlouhověkosti epidermálních buněk. Tyto buňky způsobují tvorbu nových buněk v tkáni. Spouští procesy regenerace pleti, oddalují proces stárnutí pleti, zachovávají její mladistvost a vitalitu a výrazně uvolňují vrásky. Okolí rtů je obzvláště citlivé na přibývající věk: postupem času ztrácejí rty keratin, splaskávají a ubývají na objemu, což způsobuje vznik vrásek.

Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ ošetření Details of Beauty
Celkový dojem po ošetření byl takový, že pleť byla absolutně projasněná, působila mladistvějším dojmem a tmavé kruhy z očních partií zmizely. V salonu jsem si moc odpočinula, navíc jsem byla potěšená viditelným výsledkem. Určitě toto ošetření doporučuji! (číst dále)

 Ošetření obsahuje:

  • čištění a tonizaci pleti
  • exfoliační masku
  • čištění pleti ultrazvukem
  • liftingovou a uvolňující masku na okolí očí a rtů s obsahem zelených řas Esa peptide
  • masáž obličeje a dekoltu A + B & Caresse + C
  • bodová masáž esenciálními oleji energy a relaxing
  • sérum ve formě perel čistého Retinolu Pure retinol
  • krém Phyto staminal s obsahem kaviáru, retinolu a 6% rostlinných kmenových buněk z jabloně (odrůda Uttwiler Spatlauber)
  • závěrečné nalíčení (make-up a tvářenka)

doba ošetření přibližně 90 min.

 

Aktivní látky v ošetření Details of Beauty : rostlinné kmenové buňky ze vzácného druhu jabloně Uttwiler Spatlauber, tyto buňky způsobují tvorbu nových buněk v tkáni. Spouští procesy regenerace pleti, oddalují proces stárnutí pleti, zachovávají její mladistvost a vitalitu a výrazně uvolňují vrásky. Čistý retinol je důležitý pro regeneraci tkání a omezení vzniku vrásek. Kaviár je bohatý na vitaminy (A, B, B2, B6, D), minerály, aminokyseliny a lipidy. Je mocným zdrojem revitalizace pleti, které dodává pružnost a vláčnost. Je výborným spojencem v boji proti příznakům stárnutí. Bioamiskin je kyselina hyaluronová nové generace – je odolnější, intenzivně podporuje hydrataci a eliminaci vrásek. Komplex „eye life“ s obsahem výtažku z rozchodnice růžové a s okysličujícími kvasnicemi, které působí speciálně proti vráskám, váčkům a tmavým kruhům pod očima.

 

Cena 1 150 Kč

 

Doporučujeme absolvování série pěti ošetření v krátkém období jako intenzivní terapii nebo 1 ošetření měsíčně jako prevenci (celkem 5 ošetření). Umocnit výsledky nám můžete pomoci sama, pokud budete používat doporučené produkty pro domácí použití.

Víte, že v průměru denně mrkneme až 15 000krát? Oční okolí tak často trpí špatným mikrooběhem krve, což má za následek hromadění tekutin a vznik váčků a tmavých kruhů pod očima. Okolí rtů je obzvláště citlivé na přibývající věk: postupem času ztrácejí rty keratin, splaskávají a ubývají na objemu, což způsobuje vznik vrásek.