Lifting code – kód krásy

Exkluzivní liftingové ošetření inspirované přírodou a vyvinuto vědou. Klinicky testováno.

BIOLINE Lifting code – odhalte kód krásy a mládí: kosmetika, inovace a kvalita ve službách krásy pro ideální přirozenou dokonalost.

Při vývoji ošetření LIFTING CODE, byl BIOLINE inspirován Zlatým poměrem nebo Zlatým číslem, známým také jako maximální vyjádření krásy v přírodě, jako definování tvarů a podíl všeho, co nás obklopuje. Lifting code – kosmetický lifting opětovně představí kontury a profil obličeje a krku.

Tajemstvím tohoto kódu krásy jsou 4 vysoce koncentrované aktivní látky (obsahuje výtažky z arktických řas, výplňové polymery a kyselinu hyaluronovou) + inovativní masku s převratnou technologií, kterou je biomatrice z přírodního kolagenu pro mimořádný liftingový a vyplňující efekt. 

Účinky v hlubokých vrstvách pleti: dermo-epidermálních vrstvách a dermis. Dopřejte si znovuobnovení kontur obličeje a krku, zpevnění a hydrataci pleti až na úroveň dermis, ideální podpora funkce pleti ve všech jejích vrstvách a zmírnění projevů stárnutí. 

Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ ošetření LIFTING CODE
V salonu SlimFOX jsem tentokrát podstoupila ošetření naprosto unikátní novinku – péči Lifting Code od Bioline. Salon SlimFOX jako jediný vybraný salon u nás v republice toto ošetření nabízí  a já jsem velmi ráda, že jsem ho mohla vyzkoušet jako první. (číst dále)

Ošetření obsahuje:

 • čištění a tonizaci pleti
 • exfoliační masku
 • čištění pleti ultrazvukem
 • masáž LIFT UP obličeje a dekoltu
 • bodová masáž esenciálními oleji energy a relaxing
 • koncentrované vyplňující sérum (biorevitalizační koncentrát). Hydratuje a vyplňuje vrásky a výrazové linie obličeje
 • liftingová emulze se štědrým vypínacím komplexem, lifting a vyplňující efekt, zdůraznění kontur obličeje
 • aplikaci ojedinělé liftingové masky s biomatricí která posiluje absorpci a výkon dříve použitých aktivních látek a stimuluje syntézu nového kolagenu. Aktivní látky: přírodní kolagenová vlákna, rozpustné molekuly kolagenu, kolagenové peptidy
 • aplikaci liftingové emulze na obličej, krk a dekolt
 • úpravu obočí
 • závěrečné nalíčení (make-up a tvářenka)

doba ošetření přibližně 90 min.

 

Hlavními aktivními látkami ošetření Lifting code  jsou: arktická řasa, kyselina hyaluronová a posilovač elastinu, zpevňující a liftingový komplex, výplňové polymery a vysokomolekulární kyselina hyaluronová. Bez parabenů.
 
 

Cena 2 450 Kč

 Při vývoji ošetření Lifting Code, byl Bioline inspirován zlatým poměrem/řezem nebo zlatým číslem, známým také jako maximální vyjádření krásy v přírodě, jako definování tvarů a podíl všeho, co nás obklopuje. Zlaté pravidlo je považováno za univerzální právo harmonie, dokonalé proporce mezi dvěma elementy, takže vypadají harmonicky lidskému oku.

Již nejméně od renesance využívají zlatý řez umělci ve svých dílech, zejména ve formě tzv. zlatého obdélníku, ve kterém se zlatý řez vyskytuje jako poměr stran. Zlatý řez prý totiž působí esteticky příznivým dojmem; poměr zlatého řezu lze také pozorovat v přírodě. Značení písmenem φ začal na počátku 20. století používat Mark Barr, přičemž jej zvolil na počest řeckého sochaře Feidia (cca 490–430 př. n. l.), který podle historiků ve svých dílech zlatý řez hojně využíval. „Zlaté číslo“ je vyjádřeno písmenem řecké abecedy φ[fí]= 1,61803398749894848….

Zlaté číslo je všude kolem nás, aniž to tušíme….  

PROČ SI VYBRAT LIFTING CODE?

 • Bezpečnost a účinnost: klinicky testováno společností FARCODERM*
 • Inovace: synergie liftingové masky na bázi biomatrice a nové masáže LIFT UP, která je unikátní svým liftingovým účinkem.
*(FARCODERM je společnost specializovaná na testy IN VIVO a IN VITRO, v souladu se standardy ISO 9001:2008. Spolupracuje s Univerzitou v Pavii. Výzkum byl proveden na 20 dobrovolnicích ve věku 35-70 let. Během testu bylo provedeno 5 profesionálních ošetření a byly správně používány i produkty domácí péče. Frekvence: 1 ošetření za týden).

Ošetření Lifting code doporučujeme v sérii pěti ošetření v intervalu sedmi dní. Pro patřičný efekt tohoto ošetření je nezbytné absolvovat celou pětitýdenní kůru ošetření.

DOPORUČENÍ: Toužíte po viditelné změně stejně jako dobrovolnice z klinického testování? Nabízíme zvýhodněný balíček doporučené série ošetření a domácí péče. Detailní informace si vyžádejte u našich kosmetiček.
15.9.2012 studio SlimFOX v exkluzivní předpremiéře představilo ošetření LIFTING CODE. Děkujeme českému zastoupení Bioline, které do nás vložilo důvěru a umožnilo nám předvést tuto novinku jako prvnímu salonu v České republice. Fotografice z akce naleznete v sekci PROBĚHLÉ AKCE.