REVEILLANCE – znovuzrození krásné pleti

REVEILLANCE – omlazující a projasňující ošetření, probudí energii a zářivý vzhled pleti

Naprosto výjimečné ošetření pro komplexní rejuvenaci pleti, ošetření v kterém se snoubí technologicko-kosmetické inovace. Celkově vaši pleť omladí díky vitamínu C a citrusovému květu a vyhladí vrásky díky kyselině hyaluronové (vše v nanostrukturách). Luxusní relaxační masáž vaši pleť zklidní a zrelaxuje vaši mysl. Vaše pleť po ošetření bude zcela projasněná a sjednocená za pomoci sametově hebké perličky.

Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ ošetření Reveillance
V salonu SlimFOX jsem tentokrát vyzkoušela omlazující ošetření Reveillance, ze kterého jsem byla skutečně nadšená. Jednak bylo celé ošetření velmi příjemné, všechny přípravky nádherně voněly a byly velmi osvěžující, tak celkový výsledek byl opravdu viditelný, pleť byla hebká, vyhlazená, viditelně odpočatá. (číst dále)

Ošetření obsahuje:

  • čištění a tonizaci pleti
  • exfoliační masku
  • čištění pleti ultrazvukem
  • masáž obličeje a dekoltu A + B & Caresse + C
  • DE-OX VITAMIN AKTIVNÍ SÉRUM – aplikace na obličej, krk a dekolt ampule Silný koncentrát antioxidačních aktivních látek, které zlepšují funkčnost pokožky
  • DE -OX VITAMIN REVITALIZAČNÍ KRÉM – masáž bohatým krémem který prodlužuje a zintenzivňuje antioxidační a revitalizační účinky aktivované sérem.
  • ENERGETICKÁ MASKA ALGINAX – hydratační, zjemňující maska a vyplňující alginátová maska s možností aplikace přes oči a rty a díky tomu intenzivně pečuje i o tyto patrie. Při kontaktu s vodou vytváří emulzi a zvyšuje účinnost aplikovaných aktivních látek.
  • AGE – REPAIR PEARLS – Tento nektar mladosti je uzavřený do jedno dávkových vzácných perel se zřetelnými ochrannými účinky, obzvlášť vůči znečištěnému prostředí
  • závěrečná aplikace DE -OX VITAMIN revitalizačního krému
  • úpravu obočí a závěrečné nalíčení (make-up a tvářenka)

doba ošetření přibližně 90 min.

 

Hlavní aktivní látky v ošetření Reveillance: Kyselina askorbová je silným a stabilním antioxidantem zvyšujjící odolnost pleti. Tocotrienoly – vitaminy E nového tisíciletí jsou odvozeny z vitaminu E. Pomáhají pokožce regulovat její vlastní ochrannou bariéru a chrání ji před předčasným stárnutím. Kyselina lipoová (která je 400x silnější antioxidant než vitamín E) působí jako skutečný „čistič“ volných radikálů. Vychytává a odstraňuje zejména těžké kovy, jako jsou železo a měď, které jsou zodpovědné za oxidaci mnohých důležitých látek. Dokáže předcházet oxidaci kyseliny askorbové a zabránit oxidaci tuků. Tři nejúčinnější antioxidanty jsou vitamin C, tocotrienoly a kyselina lipoová. Tyto tři aktivní látky jsou základním kamenem linie Reveillance.

 

 

Cena 2 090 Kč

 

Doporučujeme absolvování série pěti ošetření v krátkém období (1-2 ošetření/týden) jako intenzivní terapii nebo 2-4 ošetření měsíčně jako prevenci (celkem 5 ošetření).  K umocnění účinků nám můžete pomoci sama, pokud budete používat  výrobky k domácí péči z linie Reveillance.

Maximální ochrana pro klientky, které kouří nebo pracují v klimatizovaných prostorách. Ale nejen pro ně, výborná volba pro Vaši pleť po zimě nebo po letní dovolené.  Přijďte si pro velkou porci krásy…