SEDUCTAGE – intenzivně proti vráskám

SEDUCTAGE 3D – péče proti vráskám, dodání objemu a obnova hustoty pleti

(již není v nabídce, vyberte si jiné ošetření)

Ošetření pleti proti stárnutí, vynikající řešení pro zralou pleť, vyjímečné svým 3D účinkem na vrásky: zpevňuje, dodává objem a hustotu. Pěkné výsledky na pleti s hlubšími vráskami a mimickými linkami které zmírňuje. Nezbytné ošetření pro zralou pleť nebo unavenou, matnou, napjatou a pro povadlou pleť s vráskami.

Ošetření obsahuje:

  • čištění a tonizaci pleti
  • enzymatickou exfoliační masku
  • čištění pleti ultrazvukem
  • Aplikaci séra proti mimickým vráskám přímo do hlubokých vrásek a mimických linek (kosmetická náhrada botulotoxinových injekcí)
  • masáž  „Prestige“ speciálním elixírem proti stárnutí, dodává pleti objem, kompaktnost a lifting
  • Global Antiage Hi-Tech Mask – aplikace supermoderní masky z hydrogelu, která využívá nanotechnologii – účinné látky jsou mikroskopické a postupně se uvolňují a hloubkově působí po celých 20 minut, kdy je maska aplikována.
  • Zakončení ošetření aplikací séra s trojrozměrný účinkem proti stárnutí pleti, které vyhlazuje vrásky, obnovuje hustotu tkáně a dodá obličeji elasticitu.
  • úpravu obočí a závěrečné nalíčení (make-up a tvářenka)

doba ošetření přibližně 90 min.

Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ ošetření Seductage 3D
V salonu SlimFOX vyzkoušela péči Seductage, která je určena zejména zralé pleti. Jejím úkolem je pleť co nejvíce „nadopovat“ účinnými látkami a vyplnit hluboké mimické vrásky. Z této péče jsem měla opravdu velmi pozitivní dojem, výrazně hluboké vrásky se opravdu „zaplnily“ a nebyly tak viditelné, pleť byla opět velmi hebká na dotek a působila svěžím dojmem.. (číst dále)

Jak plyne čas, metabolická výměna mezi buňkami se narušuje, přirozené funkce pokožky se zpomalují a snižuje se její schopnost tvořit látky zodpovědné za pevnost a hutnost pokožky. Výsledkem jsou stále viditelnější kožní problémy:
• horizontálně ztrácí pleť svou přirozenou pevnost a snižuje se její pružnost, vznikají vrásky a mimické linky, zejména v oblasti jemné pokožky jako čelo, oči a rty
• vertikálně se oslabuje mezibuněčná komunikační síť, zpomaluje se efektivita metabolické výměny
• pokožka ztrácí hustotu a objem do hloubky, což v konečném důsledku způsobuje povadání pleti 
 
Ošetření Seductage 3D působí na všechny tyto příčiny stárnutí pleti. Jedná se o jedinečnou technologii v boji proti stárnutí.
 

Cena 2 550 Kč

 

Toto neobyčejné luxusní ošetření doporučujeme v sérii pěti ošetření v intervalu sedmi dní, následně každé 3 týdny. Nanejvýš efektivní je současné používání produktů Seductage 3D pro domácí použití, které umožňuje  kombinovaný intenzivní „šokový“ efekt. Vrásky budou jemnější a méně viditelné, pleť bude plnější, napnutější a kompaktnější. Dopřejte si maximální péči, příjemný kosmetický facelifting bez skalpelu. Třešinka na dortu z laboratoří Bioline.

DOPORUČENÍ: Pro zachování, prodloužení a intenzivnější výsledek profesionálního ošetření Seductage 3D nám můžete pomoci sama, pokud budete používat produkty určené pro domácí péči z této řady, které mají řadu specifických a doplňkových účinků a cíleně působí proti stárnutí pleti.