Senum – pro krásný dekolt

Pěstěný dekolt a kompaktní poprsí je tím, co si každá žena přeje.

Ošetření je určeno pro ženy se ztrátou pevnosti poprsí vlivem věku, diet nebo těhotenství a jako udržovací kúra po plastické operaci. Krása dekoltu není pouze darem přírody, ale také výsledkem pravidelné péče a dobrých zkrášlovacích návyků.
pruh

Ošetření Senum je určené přímo pro partii krku dekoltu a prsou. Ošetření zahrnuje nejen aplikaci přípravků, ale i masáž a uvolnění svalového napětí. Biologický věk nezastavíme, ale díky tomuto ošetření získáme zpět krásně ženský dekolt.

 

Ošetření obsahuje:
  • odlíčení mlékem a tonikem
  • aplikace zpevňujícího séra Senum
  • nanesení zvedací pěny Senum
  • silně hydratační gelová maska s trehalosou, purchatkou a výtažky z jitrocele a šípku
  • nanesení Help Eqilibrium tonika a zpevňujícího séra

 

Základní péče 550 Kč

(zahrnuje péči o krk a dekolt)

Kompletní péče 790 Kč

(zahrnuje péči o krk, dekolt a poprsí)

Michaela Salačová
Michaela Salačová ošetření SENUM

Celková péče o dekolt, si myslím, je velmi důležitá a bohužel ho mnoho z nás opomíjí. Vetšinou totiž svou pozornost soustředíme pouze na obličej, kde si projevu stárnutí všímáme asi nejvíc. Skutečný věk o nás pak ale často prozradí pokožka krku a dekoltu, kde se vrásky také objevují a nic hezkého to bohužel není… Proto i já se nyní pravidelně starám nejen o obličej, ale také o partie krku a dekoltu, beru to už jako rutinní součást péče o svou pokožku. 

Víte, že se říká: skutečný věk ženy se pozná dle kůže na krku a dekoltu. Věnujte tedy těmto místům  patřičnou péči. Vyzkoušejte blahodárné ošetření zaměřující se na tyto oblasti a nechte svou kůži prostoupit hydratací a obnovte její jas. 

Ošetření je vhodné i jako součást programů krásy – faceprogramů. Myslete nejen na pěstěný vzhled pleti ale získejte zpět i dokonalou pleť krku a dekoltu.

TIP: Toto ošetření můžete zvolit jako doplňkovou péči k jakémukoliv kosmetickému ošetření. Výsledkem je dekolt, který bude ozdobou každých šatů.

Hlavními aktivními látkami ošetření Senum jsou: Africká rostlina KIGELIA AFRICANA – pro vytvoření neviditelné elastické sítě, hydrataci a obnovení tonusu do epidermis. Rostlina pocházející z Chile QUILLAIA SAPONARIA – výtažky obsahují cukry s hydratačním účinkem a se schopností obnovit pevnost a hebkost pokožky. Rostlina SOLANACEAE – intenzivní tonusový efekt pokožky. Působí proti aktivitám enzymů, které poškozují vlákna kolagenu a elastinu. ŘECKÉ SENO, PŘESLIČKA, CUKRY A ŠKROBY – díky svému specifickému složení chrání integritu kožní struktury pokožky poprsí i dekoltu a propůjčují elasticitu, obnovují minerály a živiny.