PRIMALUCE – zesvětlení/omlazení

PRIMALUCE – zesvětlující ošetření nejen proti pigmentovým skvrnám a k omlazení pleti


Ošetření vhodné pro všechny typy pleti, obzvláště pro matnou a předčasně stárnoucí pleť s vráskami a pigmentovými skvrnami. Výborně se hodí také pro nečistou pleť a nezanícené akné. Promění vaši pleť v zářivě hedvábnou, hladkou a čistou pleť bez poskvrny.

Primaluce je sekvenční ošetření – znamená to, že využívá vzájemného účinku a odlišného času působení kyselin PHA a AHA. Celý proces se spustí působením kyselin AHA a dokončují ho kyseliny PHA. Díky velmi malé molekulární struktuře pronikají molekuly AHA do pleti rychleji a plní svou základní exfoliační funkci. Větší molekuly PHA jsou pomalejší, ale účinnější a zintenzivní a dokončí činnost kyselin AHA. Výsledkem je kompletní, hloubkové a dlouhotrvající kosmetické ošetření: hladká a zářivá pleť, jemná jako hedvábí, čistá bez poskvrny.

Ošetření obsahuje:

  • čištění a tonizaci pleti
  • hloubkové čištění pleti ultrazvukem
  • exfoliační sérum 40% AHA-PHA – spouští postupný proces obnovy pleti vyváženou exfoliací nebo exfoliační sérum 40% AHA, které prodlužuje a zvyšuje výsledky exfoliace
  • masáž obličeje a dekoltu A + B & Caresse +C
  • kompenzační sérum – obnovuje rovnováhu epidermis a dodává okamžitý pocit komfortu.
  • regenerační vybělující maska, která prohlubuje obnovu buněk a zajišťuje intenzivní projasnění pleti.
  • závěrečná aplikace regeneračního vybělujícího krému.
  • úpravu obočí a závěrečné nalíčení (make-up a tvářenka)

doba ošetření přibližně 90 min.

 

Aktivní látky v ošetření Primaluce: AHA (alfahydroxylové kyseliny): glykolová kyselina a kyselina mléčná. AHA se získávají z ovoce a jsou jedinečné pro obnovu pokožky. PHA (polyhydroxylové kyseliny) – molekuly PHA pronikají do pleti pomaleji než AHA a dobře vážou vodu, proto přinášejí výraznou hydrataci a snižují podráždění pleti. mezi nejdůležitější PHA patří GLUKONOLAKTON a LAKTOBIONICKÁ KYSELINA. Prosvětlující složka, která pleť zanechává více jasnou, hladkou a zářivou a bez pigmentových skvrn. Obsahuje PHA, AHA a dvě vysoce účinné látky: Lumiskin™ získávaný z rostlin a Melfade®-J obsahující deriváty medvědice lékařské a vitaminu C.

 

Cena 990 Kč

 

 

Doporučujeme absolvování série 6 ošetření v krátkém období (1 ošetření/týden) u pleti s vráskami, pigmentacemi nebo nečisté pleti. Pro náležitý efekt tohoto ošetření je potřebné absolvovat celou šestitýdenní kúru ošetření. Toto ošetření je vhodné aplikovat i jako první ošetření v sestaveném face programu na míru klientky nebo občasně jako lehké exfoliační ošetření. Umocnit výsledky nám můžete pomoci sama, pokud budete používat doporučené produkty pro domácí použití.