Active´Age


OŠETŘENÍ ACTIVE ´AGE PRO ŽENY 50+

Omlazující ošetření Active´Age navracející pleti její původní hustotu. Ošetření s unikátní manuální masáží, která navrací pleti její objem a hustotu. Společně s touto novou fází života přichází hlavní změny v těle, mysli a pleti. Máme pro Vás efektivní péči odpovídající potřebám a změnám Vaší pleti.

Active´Age ošetření pro ženy 50+

Změny v hormonální rovnováze mohou vyústit ve ztenčení pleti, snížení schopnosti udržet hydrataci. Struktura kolagenu se více láme, což způsobuje vrásky a slabou soudržnost vláken. Pleť je tenčí, křehká a ztrácí svůj objem. Trpí nedostatkem hustoty, elasticity a jasu. Potřebuje dodat svěžest a příjemný pocit.

Ošetření Active´Age obsahuje:

Cena 2 800 Kč

Chci si vybrat termín on-line

 

V ošetření Active´Age naleznete mimo jiné peptidy z artyčoku, které působí proti hormonálnímu stárnutí, zvyšuje hydrataci a vyhlazuje vrásky, peptidy z kvetoucího tabáku, které naši pleť chrání před poškozením volnými radikály, prodlužují buněčnou aktivitu, redukují vrásky a zlepšují elasticitu pleti a její vyhlazení.

Další moderní aktivní látkou v kosmetice jsou rostlinné kmenové buňky, budeme moci vyzkoušet na vlastní kůži rostlinné kmenové buňky z malin, které jsou vysoce antioxidační a pohlcují volné radikály, mají zklidňující účinek, podporují funkčnost buněk. Výtažky z rostlinných kmenových buněk z fazole působí proti stárnutí, chrání pleť před oxidačním stresem a ztrátou energie. Kmenové buňky z listů rajčete jsou silně detoxikační, chrání pleť před znečištění z měst (např. těžké kovy), zlepšují buněčnou aktivitu, chrání kolagenová vlákna a rozjasňuje pleť.