Mladistvé rozzáření Lumin´Éclat


Ošetření pro aktivní ženy 30+

Vyvinuto pro pleť namáhanou nedostatkem spánku, stresem, biologickým i digitálním stárnutím. Inovativní 60-minutové ošetření s intenzivní odličovací a masážní technikou, které během okamžiku působí proti povadlé a unavené pleti. Mladistvé rozzáření Lumin´Éclat pro aktivní ženy 30+, ošetření které minimalizuje první známky stárnutí.

Naše pleť díky nedostatečnému spánku a všudypřítomnému stresu méně regeneruje. Díky tomu se zvýší úroveň kortizolu (stresový hormon), dochází ke snížení mikrocirkulace a okysličování v pleti. Jako „odměnu“ získáváme jemné linky a vrásky, dehydratovanou, unavenou a mdlou pleť s otoky a tmavými kruhy kolem očí.  Únava jde ruku v ruce s touhou na sladké jídlo které způsobuje mdlou pleť a předčasné stárnutí. K tomu si přidejme náš on-line život s telefonem či tabletem v ruce. Udělejte si malý test! Podívejte se v zrcadle na svůj odraz když pracujeme s telefonem či tabletem. Vidíte jak se na krku a dekoltu díky nepřirozenému držení těla rýsují vrásky?

ošetření Lumin´Éclat Maria Galland

Mladistvé rozzáření Lumin´Éclat v kombinaci s produkty na domácí použití Lumin´Éclat pomáhá následky našeho životního stylu napravovat!

  • rychlý efekt proti unavené a povadlé pleti
  • celkové projasnění a prozáření
  • redukce prvních vrásek a vyhlazení pleti
  • dodá jiskru unaveným očím
Ošetření obsahuje: úvodní relaxační masáž zad, krku a dekoltu masážním olejem 414A. Odlíčení očí a rtů pomocí očního odličovače 65A a odlíčení pleti čistícím gelem nebo mlékem (podle typu pleti). Následuje vícenásobná exfoliace pomocí čistící masky 2 a jemného peelingového krému 41, po smytí aplikace a enzymatického peelingu 66. Hloubkové šetrné čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle, tonizace hedvábným tonikem 64, aplikace ULTIM´BOOST dle potřeb Vaší pleti. Aplikace masky na oční okolí pro zklidnění a dokonalou hydrataci očního okolí a na obličej, krk a dekolt nanesení krémové masky Lumin´Éclat 380 s rozjasňujícím komplexem 4 květů (prvosenka jarní, fialka, světlík a extrakt z květů albízie růžové), maska obsahuje také komplex z drmku obecného, vitamín E a C, pro antioxidační efekt, zpevnění a vyhlazení, o skvělou hydrataci se postará výtažek z mikro řas (derivované z mikro řasy modro-zelené Phormidium persicinium). O úžasnou krémovou texturu se postará bambucké máslo, makadamiový olej a olej z jader broskví. Masku necháme působit přibližně 10 minut a po smytí aplikujeme závěrečnou péči v podobě luxusního očního krému Mille 1020, pleť bude hýčkat sérum Lumin´Éclat 340 a krém Lumin´Éclat 360 a na dekolt použijeme krém 90, který skvěle pečuje a chrání krk a dekolt.
 

Cena 2 100 Kč