Oční maska Thalasso

Naše prožitá léta nám do tváře zapisují příběh našeho života. Obecně platí, že první vrásky se začínají objevovat v očním okolí, díky tomu jak zapojujeme mimiku obličeje. Často nás trápí i tmavé kruhy či otoky. Oční maska Thalasso je vhodná ke všem typům ošetření Maria Galland, perfektní lifting a hydratace Vašeho očního okolí!

Rozšiřující péči s maskou z mořských řas pro Vaše oči a jejich zářivý pohled. Oční maska Thalasso z mořských řas na citlivou oblast očního okolí je bohatá na minerály a stopové prvky (aminokyseliny, železo, hořčík, vápník, sodík, selen a hliník) a pečuje pro zjemnění očního okolí. Skvěle ochlazuje a osvěžuje. Díky ní Vaše únava, starosti i stres odplouvají někam daleko….. Vy máte jediný úkol! Odpočívat.

Postup ošetření: odlíčení očního okolí dvoufázovým odličovačem 65A, aplikace esence na oční kontury 007, která redukuje jemné linky a vrásky očních kontur. Zvyšuje odolnost pleti a její elasticitu a zpevňuje. Následuje aplikace masky s mořskými řasami, která se míchá těsně před aplikací. Maska je vyrobena z vysoce kvalitních minerálních pudrů z mikročástic (92%) a je bohatá na jíl a stopové prvky. Regeneruje neokysličenou pleť a chrání před volnými radikály. Podporuje buněčnou aktivitu a funkčnost kolagenu a posiluje buňky. Maska se míchá s aktivátorem, který je obohacený o jemné synergické rostliny se zjemňujícími a aktivními látkami. Obsahuje výtažky z chrpy, lípy, mimózy a světlíku lékařského.  Po uplynutí doby působení masku odstraníme a po ošetření nanášíme oční péči podle typu Vaší pleti.

 

Cena 1 250 Kč

Cena 700 Kč

(zvýhodněná cena ke kompletní kosmetické péči Maria Galland)

TOUŽÍTE PO NĚČEM NAVÍC? Jsou-li oči oknem do duše, pak je obočí jeho rám. I Vy můžete mít krásné, přirozeně vypadající obočí! Využijte skvělý BROW&LASH BAR přímo u nás v salonu!

CHCETE PRODLOUŽIT EFEKT OŠETŘENÍ? Profesionální ošetření je důležité, jelikož kosmetička pracuje s vysoce koncentrovanými produkty a také samotné sofistikované tahy a masáže dokáží aktivovat proces omlazení a regenerace pleti. Abyste však maximalizovala výsledek a také konečný efekt ošetření, doporučuje se vždy používat domácí péči od stejné značky.