Ošetření Lift´Expert

Liftingové ošetření pro ženy 40+

Přinášíme revoluci v péči proti stárnutí! Představujeme Vám ošetření pro komplexní lifting pleti s vědecky prokázanými výsledky! Je Vám 40+ a chcete se s novým sebevědomím dívat do zrcadla? Máme pro Vás ošetření se 100% ruční liftingovou masáží, produkty s dokonalým výsledkem a unikátní program doplňků.

Ošetření LIFT’EXPERT

LIFTING ABSOLEUS JEUNESSE (ošetření Lift´Expert) je ošetření pro okamžitou péči a definici obrysů obličeje. To zklidňuje a vyhlazuje vrásky pro pevnější, přetvořený vzhled a viditelně omlazenou pleť. 100% manuální liftingová masáž je speciálně vyvinutá pro ZVÝŠENÍ ABSOLUTNÍHO OMLAZENÍ PLETI. Je kombinací různých intenzivních anti-aging pohybů, hnětení a sofistikovanou liftingovou masáží. Aktivita buněk je stimulována, kůže okamžitě získává pevnější i hladší vzhled. Je zářivá a plná objemu, relaxační rituály pomáhají zároveň snížit stres, dát novou energii a pohodu tělu a mysli.

Cena 3 300 Kč

Naše pleť přirozeně a postupně ztrácí svou elasticitu, schopnost vytvářet kolagen a udržet si hydrataci. Kombinací těchto zpomalených funkcí naší pleti má za následek viditelné vrásky na obličeji, krku, dekoltu či rukou. Existují 3 přirozené faktory, které způsobují naše stárnutí:

 1. ZPOMALENÍ METABOLISMU PLETI – se sníženou aktivitou fibroplastů se snižuje tvorba kolagenu. Dochází ke ztrátě pevnosti a pružnosti – a vznikají vrásky
 2. GLYKACE – aneb vrásky z cukru! Vlivem konzumace (především rafinovaného) cukru dochází ke glykaci. Cukr se v krevním oběhu napojuje na bílkoviny a utváří nové škodlivé molekuly zvané produkty pokročilé glykace (Advanced Glycation End products, AGE). Dochází k tuhnutí a ztrátě pružnosti podpůrných proteinových vláken (kolagen a elastin). Mezi hlavní symptomy problémů s pletí způsobených glykací patří její předčasné stárnutí (vznik vrásek a povolení kontur pleti), oslabený elastin a kolagen a snížená schopnost pleti rychle se regenerovat.
 3. OXIDACE – příliš mnoho volných radikálů. Díky tomu je snížená buněčná aktivita pleti. Výsledkem je pleť, která předčasně stárne a vznikají vrásky. Hlavním viníkem jsou právě volné radikály – znečištěné životní prostředí, UV záření, ale i stres, kouření nebo alkohol jsou zdrojem volných radikálů, které jsou hlavními nepřáteli pokožky. Volné radikály napadají pleť právě oxidací.

Profesionální péče Lift´Expert obsahuje:

 • uvítání a základní diagnostiku pleti
 • jedinečný relaxační odličovací rituál s mlékem 61
 • jemná exfoliační maska 66
 • tonizace gelovým hedvábným tonikem 64 se svěží vůní květin
 • šetrné čištění pleti ultrazvukem
 • aplikace boosteru Maria Galland 33
 • aplikace séra 640, vyplňovače vrásek 650 a krému 660 + liftingová masáž LIFTING ABSOLEUS JEUNESSE
 • aplikace dvoufázové liftingové masky 680
 • závěrečná péče Lift´Expert
 • doba ošetření přibližně 75-90 minut

96% VIDITELNÝ LIFTING* V 75 MINUTÁCH!

 • 100% manuální remodelace obličeje
 • více objemu Vaší pleti, pevnější pokožka, minimalizace vrásek a remodelace obličeje
 • zaměříme se na hlavní postižené oblasti
 • délka ošetření přibližně 75 min

* ZVEDACÍ INDEX: na základě spotřebitelského testu s 30 subjekty (ve věku 40-60 let). Průzkum po masáži LIFTING ABSOLEUS JEUNESSE za dermatologických podmínek. Průměr nahromaděných výsledků pro objem pleti, pevnost, snížení vrásek a definování obrysů obličeje. Výsledky v %.

Inovace a zvýšení propustnosti aktivních látek do pleti  booster Maria Galland 33 se kterým se aktivní látky penetrují do pleti rychleji a hlouběji. Tento produkt umožňuje pronikání aktivních složek přes kožní vrstvy. Peptidy zvyšují propustnost a zmenšují trans-epidermální rezistenci a fosfolipidy k sobě přitáhnou aktivní látky jako magnet!