Chemický peeling Renophase

Lékařské peelingy pro omlazení pleti třebas i v obědové pauze!

 

Laboratoires Renophase je lídrem ve fotoomlazení a tvůrcem fotodynamických peelingů. Cílená peelingová péče, která je postavená na lékařském základě ve spojení s technologiemi estetické medicíny zabezpečí perfektní výsledek ošetření.

Chemický peeling Renophase pomáhá navrátit pleti její hutnost, pevnost, vypnutí a vyhlazení. V synergickém spojení se světelnou terapií dává zcela nový rozměr obnově a omlazení pokožky obličeje, krku, rukou.

LED světlo a omlazení pleti od Line5Paris

Chemický peeling Renophase

Tyto chemické peelingy jsou spojené s LED fotoaktivací. Středem zájmu je aktivace mitochondrií, které zvyšují energetickou produkci, působí protizánětlivě a zvyšují produkci elastinu. Do buňky je tak doručena synergická energie, která stimuluje její schopnost zvyšovat metabolické funkce, okysličovat, zvyšovat mezibuněčnou komunikaci a vypnutí tkáně. Působí na úrovni mitochondrií, na buněčnou oblast keratocytů a fibroblastů. Struktura pokožky se progresivně mění. Její textura je omlazena. Tato synergie násobí výsledky a dlouhodobě je udržuje. Pleť reaguje již po prvním ošetření.

Cena od 2 900 Kč

Chemický peeling Renophase máme v několika variantách:

GLOW PEEL RENOPHASE

Peeling určený pro rozjasnění pleti a vyhlazení jemných linek normální pleti. Dochází k zrychlení buněčné obnovy, hydratuje a efektně rozjasní tón pleti.

Ošetření obsahuje: odlíčení čistícím gelem nebo mlékem (podle typu pleti), nanesení peelingu GLOW PEEL s obsahem kyseliny glykolové a mléčné, dále intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou. Následuje aplikace séra SKIN RELAX – jedná se o silné  antioxidační sérum, které uvolňuje mikro-kontrakce pleti, vypíná ji a vyhlazuje. Sérum působí na vrásky a mimické vrásky jsou výsledkem každodenních opakujících se mikro-kontrakcí konkrétních obličejových zón (úsměv, smích). Nanesení PHOTO REVEAL séra, které je nutné před ošetřením světlem, zvyšuje buněčnou energii. Zaměřeno na mitochondriální působení a stimuluje buněčnou aktivitu a dlouhověkost pleti. Po ošetření světelnou LED terapií se nanáší RENOSOURCE Crème Douce, který je nutný aplikovat alespoň 2 dny po ošetření. 

ZAJÍMAVOST:

Procedura PhotoReveal u tohoto typu peelingu ve spojení s červeným světlem je vhodná k omlazení a probuzení unavené ochablé pleti. Rozvíjí a stimuluje aktivitu mitochondrií, protetickou syntézu a celkové zlepšení funkcí s pomocí genu Klotho. Je to velký technologický pokrok, který je úplně poprvé schopný stimulovat Klotho – hormon mládí. PhotoReveal progresivně nastoluje optimální rovnováhu pleti, zvyšuje její odolnost vůči stresu a optimalizuje délku buněčné dlouhověkosti. Faktor buněčné dlouhověkosti. Byl objeven relativně nedávno, zvyšuje buněčnou odolnost vůči oxidačnímu stresu a podporuje SOD – Superoxid dismutázu – volný radikál, který chrání buňky. Obecně lze říci, že míra hormonu Klotho klesá nepřímo úměrně stresu. Studie na 800 případech dokázala, že vysoká hodnota Klotho hormonu úzce souvisí s dlouhověkostí. Nabízí se také metoda, při níž tento hormon slouží jako ukazatel stárnutí.

FOTODYNAMICKÉ PEELINGY

Postupné uvolňování je umožněno komplexem jedinečných biomateriálů, který na základě sekvenčního šíření reguluje a kontroluje uvolňování aktivních látek. Postupné uvolňování je popisováno mřížkováním vzájemně spojených vláken. Díky uspořádání stabilního mikrosystému může tento zadržovat velké množství vody a důležitých činitelů. Toto ideální prostředí může udržovat aktivitu včleněných molekul v boji proti oxidaci. Díky progresivnímu uvolňování vektorových činitelů je zajištěn trvající a přesně mířený rozptyl látek, který zabraňuje přesycení pokožky a zkvalitňuje výsledek. Bylo dokázáno, že je mnohem důležitější umožnit aktivním molekulám průnik a zajistit jim ochranu, než zvyšovat jejich koncentraci, která naopak zahlcuje pokožku a brání molekulám v aktivitě.

CHLOROPHYLLINE GLOW PEEL

Zaměřeno na ochablou zralou pleť. Hloubková restrukturalizace pleti, její omlazení, celkové zhutnění a projasnění. 

Ošetření obsahuje: odlíčení čistícím gelem nebo mlékem (podle typu pleti), nanesení peelingu GLOW PEEL s obsahem kyseliny glykolové a mléčné, dále intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou. Následuje aplikace séra SKIN RELAX – jedná se o silné  antioxidační sérum, které uvolňuje mikro-kontrakce pleti, vypíná ji a vyhlazuje. Sérum působí na vrásky a mimické vrásky jsou výsledkem každodenních opakujících se mikro-kontrakcí konkrétních obličejových zón (úsměv, smích). Nanesení PHOTO REVEAL séra, které je nutné před ošetřením světlem, zvyšuje buněčnou energii. Zaměřeno na mitochondriální působení a stimuluje buněčnou aktivitu a dlouhověkost pleti.

Aplikace masky 5CR Chlorophylline s prekurzorem kyseliny hyaluronové GAG, která aktivuje metabolismus fibroblastů, které následně zvyšují produkci kyseliny hyaluronové. Ta zhutňuje mezibuněčnou výplň a zlepšuje okysličování buněk, dále diosgenin (čistý extrakt z divokého yamu) – antioxidant, působí na proces stárnutí kožní tkáně. Genistein působí na keratocytární aktivitu a aktivitu fibroblastů. Rehabilituje buněčný metabolismus a kožní rovnováhu. Chlorophylline je fotoreaktivní komplex pro rejuvenaci pokožky. Po ošetření světelnou LED terapií se nanáší RENOSOURCE Crème Douce, který je nutný aplikovat alespoň 2 dny po ošetření.

Cena 4 500 Kč

(4 500 Kč za první ošetření, druhé a třetí opakování pak 2 500 Kč)

GLOW PEEL REPROGRAMMATION

Ideální jako první v sérii ošetření. Vytvořeno pro pleť, která je vystavená stresu, devitalizovaná, pleť kuřáků či žen v menopauze. Následně kombinovat s kolagenovou a liftingovou variantou.

Ošetření obsahuje: odlíčení mlékem, nanesení peelingu GLOW PEEL s obsahem kyseliny glykolové a mléčné, dále intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou. Následuje aplikace séra VOLUME REGENERANT, opravné obnovující sérum s čistým sojovým extraktem (genistein), ovlivňuje aktivitu fibroblastů a keratinocytů, obnovuje metabolické procesy a kožní rovnováhu. Magnesium ascorbyl phosphate v kapslích je stabilní, dostupná forma derivátu vitamínu C. Celkově zlepšuje a normalizuje buněčný metabolismus a zvyšuje kožní odolnost vůči okolnímu stresu. Aplikace chronodifuze REPROGRAMMATION, která je silným antioxidantem, zvyšuje množství kyseliny hyaluronové, restrukturalizuje pokožku, zhutňuje kolagenová vlákna a pleti dodává ztracený objem. Po ošetření LED světelnou terapií se nanáší RENOSOURCE Crème Douce, který je nutný aplikovat alespoň 2 dny po ošetření.

GLOW PEEL RENEWLIFT

Ošetření na potlačení kožního ochabnutí, ztráty pevnosti a minimalizaci jemných mimických vrásek. Skvělý komplexní lifting kontur obličeje!

Ošetření obsahuje: odlíčení mlékem, nanesení peelingu GLOW PEEL s obsahem kyseliny glykolové a mléčné, dále intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou. Následuje aplikace séra SKIN RELAX – jedná se o silné  antioxidační sérum, které uvolňuje mikro-kontrakce pleti, vypíná ji a vyhlazuje. Sérum působí na vrásky a mimické vrásky jsou výsledkem každodenních opakujících se mikro-kontrakcí konkrétních obličejových zón (úsměv, smích). Aplikace chronodifuze RENEWLIFT, která zvyšuje syntézu kolagenu, zklidňuje svalové kontrakce, zvyšuje buněčnou energii a podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové. Po ošetření LED světelnou terapií se nanáší RENOSOURCE Crème Douce, který je nutný aplikovat alespoň 2 dny po ošetření.

DOPORUČENÝ POČET OŠETŘENÍ: Výsledný efekt závisí na dodržení kompletní kúry ošetření. Minimální počet ošetření jsou tři, doporučujeme 3-6 ošetření v kúře v intervalu 7 – 14 dnů. 

KONTRAINDIKACE: Těhotenství, laktace, aktivní herpes, ekzém, bradavice, radioterapie, léčba isotretinoinem, péče s esenciálními oleji, mechanická exfoliace, čerstvé ošetření laserem, čerstvá epilace elektrickým strojkem, čerstvá depilace, velmi podrážděná pleť, řezné ranky, popáleniny a sluneční paprsky.

PŘED OŠETŘENÍM se 3 týdny vyvarujte: opalování, použití samoopalovacích krémů, exfoliantů, laserové ošetření, mikrodermabraze, výplně. 

PO OŠETŘENÍ je nutné používat 2-4 dny ochranný hojivý krém REPAIR Crème L nebo zklidňující hydratační RENOSOURCE Crème Douce. Vhodný krém pro Vaši pleť Vám doporučíme. Odličovat pouze vodou jak Vám vysvětlíme při ošetření. Vyvarujte se aplikaci nevhodných kosmetických přípravků, mohla byste si způsobit nežádoucí reakci. Alespoň 2 dny po ošetření nechoďte do sauny, bazénu a posilovny. Chraňte se před slunečními paprsky vhodnou SPF ochranou. Ideální období pro peelingy jse od podzimu do jara (období se sníženým slunečním zářením). 

Bojím se hadů! Ale velmi jim závidím jednu dovednost, a to svléknout se z kůže. Prostě vyhodit tu starou zašedlou s nečistotami a vyloupnout se znova v celé kráse.

Na štěstí si však nemusím přát stát se za vidinou krásné pleti v příštím životě hadem. Našla jsem sofistikovanější přístup. Heuréka!

Přišlo období, kdy sluníčko ubývá na síle, a tak mi byla ve SlimFOX nabídnuta série ošetření s chemickým peelingem. Ten krásně rozpustí drobné nedokonalosti pleti, zatočí s jizvičkami, barevnými nerovnostmi, pleť dokáže vypnout, vyhladit…. No je to takový malý kosmetický zázrak se skvělým výsledkem. A já jsem tak nadšená, že se ve mně probudily k životu spisovatelské vlohy a rozhodla jsem se vám o peelingu trochu poreferovat.

Chemických peelingů existuje celá řada. Osobně bych si ho udělala pouze na prověřeném místě, což u mě SlimFOX splňoval. Dále mám ráda značku Renophase, od které v tomto salonu peelingy provádějí. Líbí se mi, že Renophase stojí na lékařském základě a co mám odzkoušeno, s tím jsem od této francouzské značky spokojena.

Upřímně, znám milejší ošetření, než jakým je chemický peeling. Asi 3 minuty mě obličej nepříjemně poštipkával. Ale myšlenka, že se z něj rozpouští všechny ty drobné pigmentové skvrnky, mizí zašedlý tón a mé kontury se vypínají mě dostatečně motivoval k tomu vydržet.

Po pár minutách mi paní kosmetička pleť otřela, neutralizovala pH a vmasírovala v několika krocích séra, která vybrala na míru mé pokožce. To už je lambáda :). Na závěr jsem si deset minut poležela pod červeným světlem. Jednalo se o LED aktivaci, která měla za úkol zefektivnit celý proces a probudit v pleti elastin. Odešla jsem zásobena regeneračním krémem a tolika informacemi, až jsem se toho trochu bála.

Mám se vyhýbat sluníčku, mám si dva až tři dny obličej otírat velmi opatrně jen převařenou vodou, plet mě může bolet, můžou se objevit stroupky, musím mazat a mazat….

No, převařenou vodu jsem vyměnila za kojeneckou, ale žádná bolest, žádné stroupky, jen trošku sušší okolí nosíku. Mazala jsem se třikrát denně koupeným krémem a když jsem v pondělí přišla do práce, kolegyně se mě ptaly, cos dělala přes víkend? Vypadáš nějak dobře. Ha! Důkaz, že to funguje. Už po prvním ošetření na mě byly výsledky patrné, Pleť byla vypnutější a taková celkově prozářenější. A co teprve, až za sebou budu mít celou kúru, tedy SlimFOX navštívím za tímto účelem celkem třikrát. Juchůůů, jou….hadům už závidět nemusím.

Michaela, klientka salonu od roku 2011

chemický peeling Renophase