Chemický peeling Renophase


Laboratoires Renophase je lídrem ve fotoomlazení a tvůrcem fotodynamických peelingů. Cílená peelingová péče, která je postavená na lékařském základě ve spojení s technologiemi estetické medicíny zabezpečí perfektní výsledek ošetření.

Chemický peeling Renophase pomáhá navrátit pleti její hutnost, pevnost, vypnutí a vyhlazení. V synergickém spojení se světelnou terapií dává zcela nový rozměr obnově a omlazení pokožky obličeje, krku, rukou.

Chemický peeling Renophase v Brně

LED světlo a omlazení pleti od Line5Paris

Tyto chemické peelingy jsou spojené s LED fotoaktivací. Středem zájmu je aktivace mitochondrií, které zvyšují energetickou produkci, působí protizánětlivě a zvyšují produkci elastinu. Do buňky je tak doručena synergická energie, která stimuluje její schopnost zvyšovat metabolické funkce, okysličovat, zvyšovat mezibuněčnou komunikaci a vypnutí tkáně. Působí na úrovni mitochondrií, na buněčnou oblast keratocytů a fibroblastů. Struktura pokožky se progresivně mění. Její textura je omlazena. Tato synergie násobí výsledky a dlouhodobě je udržuje. Pleť reaguje již po prvním ošetření.

GLOW PEEL RENOPHASE

Peeling určený pro rozjasnění pleti a vyhlazení jemných linek normální pleti. Dochází k zrychlení buněčné obnovy, hydratuje a efektně rozjasní tón pleti.

Ošetření obsahuje: odlíčení čistícím gelem nebo mlékem (podle typu pleti), nanesení peelingu GLOW PEEL s obsahem kyseliny glykolové a mléčné, dále intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou. Následuje aplikace séra SKIN RELAX – jedná se o silné  antioxidační sérum, které uvolňuje mikro-kontrakce pleti, vypíná ji a vyhlazuje. Sérum působí na vrásky a mimické vrásky jsou výsledkem každodenních opakujících se mikro-kontrakcí konkrétních obličejových zón (úsměv, smích). Nanesení PHOTO REVEAL séra, které je nutné před ošetřením světlem, zvyšuje buněčnou energii. Zaměřeno na mitochondriální působení a stimuluje buněčnou aktivitu a dlouhověkost pleti. Po ošetření světelnou LED terapií se nanáší RENOSOURCE Crème Douce, který je nutný aplikovat alespoň 2 dny po ošetření. 

Cena 2 800 KčCHLOROPHYLLINE GLOW PEEL

Zaměřeno na ochablou zralou pleť. Hloubková restrukturalizace pleti, její omlazení, celkové zhutnění a projasnění. 

Ošetření obsahuje: odlíčení čistícím gelem nebo mlékem (podle typu pleti), nanesení peelingu GLOW PEEL s obsahem kyseliny glykolové a mléčné, dále intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou. Následuje aplikace séra SKIN RELAX – jedná se o silné  antioxidační sérum, které uvolňuje mikro-kontrakce pleti, vypíná ji a vyhlazuje. Sérum působí na vrásky a mimické vrásky jsou výsledkem každodenních opakujících se mikro-kontrakcí konkrétních obličejových zón (úsměv, smích). Nanesení PHOTO REVEAL séra, které je nutné před ošetřením světlem, zvyšuje buněčnou energii. Zaměřeno na mitochondriální působení a stimuluje buněčnou aktivitu a dlouhověkost pleti.

Aplikace masky 5CR Chlorophylline s prekurzorem kyseliny hyaluronové GAG, která aktivuje metabolismus fibroblastů, které následně zvyšují produkci kyseliny hyaluronové. Ta zhutňuje mezibuněčnou výplň a zlepšuje okysličování buněk, dále diosgenin (čistý extrakt z divokého yamu) – antioxidant, působí na proces stárnutí kožní tkáně. Genistein působí na keratocytární aktivitu a aktivitu fibroblastů. Rehabilituje buněčný metabolismus a kožní rovnováhu. Chlorophylline je fotoreaktivní komplex pro rejuvenaci pokožky. Po ošetření světelnou LED terapií se nanáší RENOSOURCE Crème Douce, který je nutný aplikovat alespoň 2 dny po ošetření.

Cena 4 500 Kč

(4 500 Kč za první ošetření, druhé a třetí opakování pak 2 400 Kč)Michaela K.
Michaela K. chemický peeling Renophase

Tímto bych chtěla mockrát poděkovat kosmetickému studiu SlimFOX, zejména paní Evě Kroulíkové za perfektně odvedenou práci a velmi kvalitní, odbornou péči… Už rok a půl mě trápila problematická pleť, se kterou jsem si nevěděla rady, byla jsem už zoufalá z neustále se vytvářejicích bolavých pupínků … Výborným nápadem paní Kroulíkové bylo provést chemický peeling, na kterém jsem byla celkem čtyřikrát a výsledný efekt je prostě úžasný :-). Pleť mám teď krásně prozářenou, zánětlivé vřídky už téměř žádné a jako bonus se mi i vyhladily vrásky na čele :-). Hrozně mě těší i to, že značného zlepšení si všimlo mnoho lidí z mého okolí. Všem, kdo má alespoň podobný problém, jako jsem měla já, vřele studio SlimFOX doporučuji 😉 takže bolavým pupínkům jednou pro vždy – ZDAR 🙂

Andrea P.
Andrea P. chemický peeling Renophase

Do kosmetického salónu som prišla po dlhšej pauze so žiadosťou zázraku kvôli blížiacej sa spoločenskej udalosti. Moja pleť bola na pohľad hrubá, aknózna a na prý pohľad vôbec nevyzerala dobre. P. Kroulíková mi ponúkla možnosť chemického peelingu. Už hneď po prvom ošetrení bol výsledok nádherne viditeľný. Pokožka bola na dotyk veľmi jemná, póry boli stiahnuté, boľavé pupínky boli odstránené a pleť bola rozžiarená. Celkom som bola na 4 ošetreniach a moja prvá skúsenosť s chemickým peelingom bola na nezaplatenie. Starostlivosť a pečlivosť kosmetického salónu možem len doporuiť. Najlepšie je, že si túto zmenu všimlo aj okolie.

FOTODYNAMICKÉ PEELINGY
Postupné uvolňování je umožněno komplexem jedinečných biomateriálů, který na základě sekvenčního šíření reguluje a kontroluje uvolňování aktivních látek. Postupné uvolňování je popisováno mřížkováním vzájemně spojených vláken. Díky uspořádání stabilního mikrosystému může tento zadržovat velké množství vody a důležitých činitelů. Toto ideální prostředí může udržovat aktivitu včleněných molekul v boji proti oxidaci. Díky progresivnímu uvolňování vektorových činitelů je zajištěn trvající a přesně mířený rozptyl látek, který zabraňuje přesycení pokožky a zkvalitňuje výsledek. Bylo dokázáno, že je mnohem důležitější umožnit aktivním molekulám průnik a zajistit jim ochranu, než zvyšovat jejich koncentraci, která naopak zahlcuje pokožku a brání molekulám v aktivitě.


ZAJÍMAVOST: Procedura PhotoReveal u tohoto typu peelingu ve spojení s červeným světlem je vhodná k omlazení a probuzení unavené ochablé pleti. Rozvíjí a stimuluje aktivitu mitochondrií, protetickou syntézu a celkové zlepšení funkcí s pomocí genu Klotho. Je to velký technologický pokrok, který je úplně poprvé schopný stimulovat Klotho – hormon mládí. PhotoReveal progresivně nastoluje optimální rovnováhu pleti, zvyšuje její odolnost vůči stresu a optimalizuje délku buněčné dlouhověkosti. Faktor buněčné dlouhověkosti. Byl objeven relativně nedávno, zvyšuje buněčnou odolnost vůči oxidačnímu stresu a podporuje SOD – Superoxid dismutázu – volný radikál, který chrání buňky. Obecně lze říci, že míra hormonu Klotho klesá nepřímo úměrně stresu. Studie na 800 případech dokázala, že vysoká hodnota Klotho hormonu úzce souvisí s dlouhověkostí. Nabízí se také metoda, při níž tento hormon slouží jako ukazatel stárnutí.


GLOW PEEL REPROGRAMMATION

Ideální jako první v sérii ošetření. Vytvořeno pro pleť, která je vystavená stresu, devitalizovaná, pleť kuřáků či žen v menopauze. Následně kombinovat s kolagenovou a liftingovou variantou.

Ošetření obsahuje: odlíčení mlékem, nanesení peelingu GLOW PEEL s obsahem kyseliny glykolové a mléčné, dále intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou. Následuje aplikace séra VOLUME REGENERANT, opravné obnovující sérum s čistým sojovým extraktem (genistein), ovlivňuje aktivitu fibroblastů a keratinocytů, obnovuje metabolické procesy a kožní rovnováhu. Magnesium ascorbyl phosphate v kapslích je stabilní, dostupná forma derivátu vitamínu C. Celkově zlepšuje a normalizuje buněčný metabolismus a zvyšuje kožní odolnost vůči okolnímu stresu. Aplikace chronodifuze REPROGRAMMATION, která je silným antioxidantem, zvyšuje množství kyseliny hyaluronové, restrukturalizuje pokožku, zhutňuje kolagenová vlákna a pleti dodává ztracený objem. Po ošetření LED světelnou terapií se nanáší RENOSOURCE Crème Douce, který je nutný aplikovat alespoň 2 dny po ošetření.

Cena 2 800 Kč


 

GLOW PEEL RENEWLIFT

Ošetření na potlačení kožního ochabnutí, ztráty pevnosti a minimalizaci jemných mimických vrásek. Skvělý komplexní lifting kontur obličeje!

Ošetření obsahuje: odlíčení mlékem, nanesení peelingu GLOW PEEL s obsahem kyseliny glykolové a mléčné, dále intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou. Následuje aplikace séra SKIN RELAX – jedná se o silné  antioxidační sérum, které uvolňuje mikro-kontrakce pleti, vypíná ji a vyhlazuje. Sérum působí na vrásky a mimické vrásky jsou výsledkem každodenních opakujících se mikro-kontrakcí konkrétních obličejových zón (úsměv, smích). Aplikace chronodifuze RENEWLIFT, která zvyšuje syntézu kolagenu, zklidňuje svalové kontrakce, zvyšuje buněčnou energii a podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové. Po ošetření LED světelnou terapií se nanáší RENOSOURCE Crème Douce, který je nutný aplikovat alespoň 2 dny po ošetření.

Cena 2 800 KčDOPORUČENÝ POČET OŠETŘENÍ: Výsledný efekt závisí na dodržení kompletní kúry ošetření. Minimální počet ošetření jsou tři, doporučujeme 3-6 ošetření v kúře v intervalu 7 – 14 dnů. 

KONTRAINDIKACE: Těhotenství, aktivní herpes, ekzém, bradavice, radioterapie, léčba isotretinoinem, péče s esenciálními oleji, mechanická exfoliace, čerstvé ošetření laserem, čerstvá epilace elektrickým strojkem, čerstvá depilace, velmi podrážděná pleť, řezné ranky, popáleniny a sluneční paprsky.

PŘED OŠETŘENÍM se 3 týdny vyvarujte: opalování, použití samoopalovacích krémů, exfoliantů, laserové ošetření, mikrodermabraze, výplně. Po ošetření: bez omezení pro dobu 3 týdnů používejte pravidelně kvalitní solární ochranu.

PO OŠETŘENÍ je nutné používat 2-4 dny ochranný hojivý krém REPAIR Crème L nebo zklidňující hydratační RENOSOURCE Crème Douce. Vhodný krém pro Vaši pleť Vám doporučíme. Odličovat pouze vodou jak Vám vysvětlíme při ošetření. Vyvarujte se aplikaci nevhodných kosmetických přípravků, mohla by jste si způsobit nežádoucí reakci. Alespoň 2 dny po ošetření nechoďte do sauny, bazénu a posilovny. Chraňte se před slunečními paprsky vhodnou SPF ochranou. Ideální období pro peelingy jse od podzimu do jara (období se sníženým slunečním zářením). Rády Vám vše vysvětlíme a poradíme.