Povadlé oční okolí

OŠETŘENÍ JE VYŘAZENO Z NABÍDKY

LABORATOIRES RENOPHASE – CÍLENÉ OŠETŘENÍ NA OCHABLOU POKOŽKU OČNÍHO OKOLÍ

Povadlé oční okolí Renophase

Všichni víme, že oči o nás prozradí více než bychom si přáli, oční okolí často trpí špatným mikrooběhem krve, což má za následek hromadění tekutin a vznik váčků a tmavých kruhů pod očima. Pokožka v očního okolí je velmi jemná, tenká a citlivá. Příčin vzniku vrásek je celá řada: nedostatek spánku, dehydratace, genetické dispozice, všudypřítomný stres, delší pláč a svou roli pochopitelně hraje i věk. Povadlé oční okolí a vrásky můžeme cílenou péčí redukovat a docílit viditelného zlepšení.

VÝSLEDEK OŠETŘENÍ:

 • struktura pleti je obnovena a je docíleno tzv. 3D efektu
 • oční okolí je projasněné a pleť je pružnější
 • efekt je patrný hned po ošetření

Při opakované péči dochází k prodlužování výsledného efektu. V praxi klientky již nemusí na zakrytí nedokonalostí vrstvit korektory či make-upy. Pleť tak působí zdravějším lehčím dojmem. Toto speciální ošetření lze libovolně kombinovat s další kosmetickou péčí od Laboratoires Renophase.

Cena 750 Kč

Rezervujte se on-line, je to hračka! 

(doporučujeme v sérii alespoň 4 ošetření v intervalu 10-14 dnů, následně každé 4 týdny)

Toto ošetření je nabízeno pouze jako doplňková péče ke kompletnímu ošetření pleti.

Andrea M.
Andrea M. ošetření povadlého očního okolí
Již nějaký čas pravidelně navštěvuji kosmetický salon SlimFOX. Každá návštěva je pro mě velmi příjemným zážitkem. Paní Eva je milá, vstřícná a profesionální. Při poslední návštěvě jsem vyzkoušela ošetření očního okolí s glukonolaktonem. Procedura byla velmi příjemná a výsledek byl znát okamžitě – pleť kolem očí byla vypnutá a jasnější. Cítím se skvěle a ráda se budu vracet. Jistě všem doporučuji! 

DOPORUČENÍ: Pro zachování, prodloužení a intenzivnější výsledku ošetření nám můžete pomoci sami, pokud budete používat produkty určené pro domácí péči (EYE C Cream) od Laboratoires Renophase, které mají řadu specifických a doplňkových účinků a cíleně působí proti stárnutí pleti.

 

JAK PROBÍHÁ OŠETŘENÍ S RADIOFREKVENCÍ ?

 • odlíčení pleti vhodným přípravkem Renophase podle aktuálního stavu pleti
 • aplikace vhodného produktu pro Vaše oční okolí: aplikace glukonolaktonu (pro citlivou pleť)glukonolakton je přírodní molekula, která se přeměňuje v polyhydroxidovou kyselinu Glukoronovou. Jemně exfoliuje, má velkou schopnost zadržovat vodu a propůjčuje tak pleti jemnost. Působí proti volným radikálům, je velice dobře snášen citlivou pokožkou a zmenšuje její podráždění. NEBO aplikace 40% kyseliny mandlové (pro ostatní typy pleti) – kyselina fenoxy glykolová je velmi dobře snášena. Změkčuje zrohovatělou vrstvu kůže a urychluje buněčnou obnovu. Má výjimečné antibakteriální účinky, dále tlumí aktivitu tyrosinu a zmírňuje tak projevy pigmentových skvrn.
 • aplikace séra DETOX, které urychluje detoxikaci a zbavuje pleť nepotřebného odpadu. Sérum má neobyčejně blahodárný vliv na pleť. Obsahuje OLIGOPEPTIDY = biologický klíč. Zpomalení buněčného metabolismu je způsobeno poklesem energie. Jakmile začneme detoxikovat, zbavíme se mnoha kožních obtíží. Proteazom je aktivní proteinový komplex, který svojí enzymatickou činností zodpovídá za odstraňování poškozených proteinů. Nahromaděné proteiny jsou přeměněny na aminokyseliny a ty jsou dále použity pro tvorbu nových proteinů. Tento proces vysvětluje celkové viditelné zlepšení všech typů pleti.
 • aplikace vyhlazujícího séra proti vráskám SKIN RELAX s obsahem komplexu HEXAPEPTIDU 8, PENTAPEPTIDU 18 a DIOSGENINU. Sérum uvolňuje mikro-kontrakce a vypíná a vyhlazuje pleť, aplikujeme na horní a spodní víčko. 
 • aplikace intenzivního vyhlazujícího a rozjasňujícího séra RETINOL do vějířovitých vrásek na vnější straně oka. Sérum obsahuje antioxidační hyselinu glykolovou Renophase, RETINOL 1%, PALMITOYL PENTAPEPTIDE 4. Sérum stimuluje syntézu kolagenu a fibronektinu, celkově zlepšuje vzhled kožních nedostatků a zjemňuje hluboké vrásky.
 • Reaktivace buněčných funkcí pleti pomocí RENEWLIFT chronodifuze, která se používá na kožní ochabnutí, mimické vrásky, ztrátu pevnosti pleti a lifting. Obsahuje RETINOL 1%, HA PREKURZOR GAG, DIOSGENIN a HEXAPEPTID 8. Zvyšuje syntézu kolagenu, silný antioxidant. Zklidňuje jemné svalové
  kontrakce a zvyšuje buněčnou energii pleti. Podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové. 
 • Regenerace pleti pomocí bipolární rezistentní radiofrekvence. Ošetřovanou oblast prohřejeme radiofrekvencí pro perfektní zapracování účinných látek do pleti. Energie se dostává i do hlubších vrstev tkáně, kde dochází k zahřátí kolagenních vláken a k formování nového kolagenu. Jedná se o poměrně malou oblast očního okolí a k prohřátí dochází během několika minut.

ZAJÍMAVOST: Všechny produkty jsou vyráběné z vody ESKA, což je nejčistější pitná voda na světě z Aljašky. Rozdíl v použité vodě se pozná v biokompatibilitě pleti. Lékařská technologie působí ve velké hloubce = péče o epidermis i hluboko v dermis s podporou růstu elastinu. Mezi jednotlivými vrstvami pleti se vytváří správně a zdravě strukturovaná zrohovatělá vrstva. Pokud chceme mít zdravou pleť, která se správně obnovuje je velice důležitá mikrocirkulace krve i stimulace a výživa bazální membrány a keranocytů. Spojení keranocytů a dermis v pleti se díky našemu zrychlenému životnímu stylu ztenčuje.