Říká se, že oči jsou bránou do duše. Dodejte těm svým jiskru díky úžasnému ošetření pro viditelně jasnější a rozzářenější pohled. Celkové zpevnění kontur obličeje získáte díky speciální masce vyvázané na gázových stripech. Jemné vrásky a linky kolem očí zmizí díky oční péči z mořských řas bohaté na minerály. Otoky i kruhy pod očima efektně potlačíme.
Buďte krásná a svěží hned po ošetření! 

Ošetření obsahuje: odlíčení pleti čistícím mlékem 61 s výtažky z měsíčku a extrakty z mořských řas, tonizace hedvábným gelovým tonikem s extrakty z řasy šišáku bajkalského, jemný enzymatický peeling 66 s kterým zmizí odumřelé buňky a nečistoty a pleť je projasněná a prozářená, šetrné čištění pleti ultrazvukem, nanesení koncentrátu pro oční kontury s 3 druhy kyseliny hyaluronové, aplikace masky na bázi alginátu 3C+7C na oční okolí, nanesení zpevňující masky 153 s přírodním jílem 20%, výtažky ženšenu a přesličky, vitamíny a minerály a olejem z pšeničných klíčků. Pro perfektní efekt se maska vyvazuje na gázové stripy. Aplikace závěrečného krému 250 s podobným výsledkem jako po použití elastické výplně a nanesení očního liftingového krému 100, který redukuje tmavé kruhy a váčky pod očima a obsahuje kmenové buňky z jablka a zpomaluje stárnutí pleti. Recenze klientek na ošetření v sekci ZKUŠENOSTI.
Délka ošetření je přibližně 75 minut.

Cena 890 Kč

běžná cena 1 190 Kč (ušetříte 25%)

Objednat se on-line

 
 CHCETE PRODLOUŽIT EFEKT OŠETŘENÍ? Profesionální ošetření je důležité, jelikož kosmetička pracuje s vysoce koncentrovanými produkty a také samotné sofistikované tahy a masáže dokáží aktivovat proces omlazení a regenerace pleti. Abyste však maximalizovala výsledek a také konečný efekt ošetření, doporučuje se vždy používat domácí péči od stejné značky.

Kolem očí je pleť velice tenká a náročnější na péči. Máme velice dobrou zkušenost se speciální anti-ageing péči – oční krém Mille 1020. Pečujte o sebe a nechte Vaše oči zářit! Aktuálně za zvýhodněnou cenu 2 095 Kč (běžná cena 2 618 Kč).

 Speciální anti-ageing péče pro citlivou pleť kolem očí – krém Mille 1020 najdete u SlimFOX.

TIP PRO VÁS: Celý den stále upravený vzhled díky obarveným řasám. Výsledek barvení je viditelný ihned, řasy jsou zřetelně delší a objemnější, tónování zdůrazní celou délku řas. Příjemná volba pro období, kdy se více věnujeme sportu, barvení je odolné vůči vodě a proti pocení, bez efektu rozmazání. U nás používáme kvalitní barvy s arganovým olejem, budeme-li barvit při ošetření je doplatek za barvení 80 Kč.

Barvení řas a obočí u SlimFOX pomocí kvalitních barev s arganovým olejem. 

Modelace očního okolí (Maria Galland) a zpevňující maska u SlimFOX 
 

Akce je platná pouze pro prvních 30 ošetření nebo do konce června.