Moje další ošetření v salonu SlimFOX bylo tentokrát věnované zejména péči o oční okolí. Jsou to totiž právě oči – tedy vrásky kolem očí, kruhy pod očima a váčky, které mě trápí už opravdu dlouho.
Na očním okolí je také nejvíc patrný “zub času”, proto se opravdu snažím věnovat této oblasti důkladnou péči.

JAK OŠETŘENÍ PROBÍHALO? 
Úvodem bylo jako vždy odlíčení pleti mlékem a tonizace, následovalo odstranění odumřelých buněk z pleti pomocí enzymatické masky – ta byla opravdu velmi příjemná! Na řadu přišla i moje oblíbená ultrazvuková špachtle, která opravdu skvěle zbaví pleť všech nečistot a odumřelých částeček. A nyní už se paní kosmetička věnovala péči o oční okolí – aplikovala koncentrát na oční kontury “Záblesk krásy” s kyselinou hyaluronovou, která redukuje jemné linky a vrásky očních kontur. Vynikající na oční okolí je i pudrová maska, která je bohatá na mořské řasy – hydratuje a zanechává oční okolí pružné. Maska na očích hezky chladí, z počátku lehce štípala, což je normální – aktivují se účinné látky z mořských řas. Zajímavá je i vůně – opravdu připomíná mořské řasy 🙂 . Na zbytek obličeje paní kosmetička nanesla masku 153 s růžovým jílem, ženšenem a přesličkou, maska se vyvázala gázovými stripy. Maska je ideální na celkový lifting obličeje, posiluje kontury, obsahuje vitamíny, minerály a stopové prvky. Po odstranění masky se aplikoval závěrečný pleťový a oční krém.

A JAKÉ JSOU MÉ DOJMY PO OŠETŘENÍ?
Pleť byla okamžitě po ošetření opravdu moc hezká – na pohled i na dotek. Jasná, velmi hebká, jemná, pružná. Oční okolí krásně vypnuté, vrásky kolem očí nebyly rozhodně tolik patrné – a tento efekt vydržel několik dní. Rozhodně skvělá volba pro všechny z Vás, kdo také řešíte problémy v oblasti očí.

Míša Salačová a ošetření na modelaci očního okolí od Maria Galland.

 Chci se objednat se on-line

modelace_oci_duben2016