Aneb tipy na dárky a zvýhodněné balíčky.

 

Retro Glamour – tato sada určená pro nadčasové líčení s důrazem na oči a rty obsahuje vše, co zářivé oči a smyslná ústa potřebují: limitované šedé třpytivé oční stíny v odstínu Mystical, stříbrnošedou tužku na oči, řasenku Lash Alert, rudou rtěnku v odstínu Desire a mini štětec na rty. Kolekce je zabalená v luxusní bílé taštičce na make-up s logem Lily Lolo.

Cena 960 Kč

(produkty v taštičce jsou v hodnotě 1 125 Kč + štětec a taštička navíc)
 

Glamour Eyes  – tato nádherná sada zabalená v luxusní bílé taštičce na make-up obsahuje limitované třpytivé oční stíny Amethyst a Midnight a mini oboustranný štětec, na jehož jednom konci naleznete štětec na oční stíny a na druhém štětec na oční linky. Limitovaná kolekce je doplněna o skvělou řasenku Lash Alert, která řasy prodlouží a zahustí.

Cena 740 Kč

(produkty v taštičce jsou v hodnotě 760 Kč + štětec a taštička navíc)
 

EYE SPY – vytvořte si vlastní kolekci – vyberte si z nabídky jakékoliv tři druhy očních stínů. Vše v úhledné a praktické krabičce.

Cena 550 Kč

(stíny v hodnotě 585 Kč + krabička navíc)

 

Zklidnění citlivé pokožky DESENSE s dárkovou taštičkou BIOLINE obsahuje: výživný krém s GPI (50 ml), borůvkové a rybízové čisticí mléko na citlivou pleť (200 ml), borůvkové a rybízové čisticí tonikum na citlivou pleť (200 ml).

 Cena 2 127 Kč (2 583 Kč)

NOVINKA – balíček Lifting Code s dárkovou kosmetickou taštičkou (zlatá nebo stříbrná) obsahuje: výživný krém s vyplňujícím efektem (50 ml) nebo hydratační krém s liftingovým efektem (50 ml) a krém kolem očí a rtů s liftingovým a vyplňujícím efektem (30 ml).

Cena 2 568 Kč (3 118 Kč)

Výživa a zachování funkce pleti – balíček Perfect Age s dárkovou taštičkou Bioline (stejná jako u balíčku Desence). Balíček obsahuje: koncentrované sérum zpevňuje pokožku obličeje a krku a omezuje vznik jemných vrásek (30ml) a krém RENEW CREAM  pro ošetření zralé, unavené a nevyživené pokožky obličeje a krku. Zajišťuje ochranu a výživu, podporuje regeneraci pleti, zvyšuje její pevnost a pružnost (50ml).

Cena 1 650 Kč (1 987 Kč)

NOVINKA – balíček Lifting Code s dárkovou kosmetickou taštičkou (zlatá nebo stříbrná) obsahuje: hydratační krém s liftingovým efektem (50 ml) a biorevitalizační sérum s okamžitým účinkem vyplnění, které se váže ke středu vrásky, vyplňuje ji a pleť okamžitě tvaruje liftingovým a vyplňujícím efektem (30 ml).

Cena 2 980 Kč (3 618 Kč)

 

SEDUCTAGE 3D – dokonalá péče pro pleť se znatelnými vráskami, vhodné pro ženy 35+. Balíček obsahuje: Emulzi Seductage 50ml,  která přináší trojrozměrný účinek proti stárnutí pleti (vypnutí, objem, restrukturalizace) + krém kolem očí den/noc s intenzivním vypínacím účinkem na okolí očí a rtů. Vrásky a výrazné linky blednou, minimalizují se váčky a kruhy pod očima.

Cena 2 653 Kč (3 475 Kč)

 
 
Ceny jsou platné do 31.12.2012 nebo do vyprodání zásob.

Darujte radost z kosmetického ošetření – nyní s dárkem navíc!