Na dalším ošetření v salonu SlimFOX jsme se s paní kosmetičkou Evou Kroulíkovou shodly okamžitě – pleť v teplém letním počasí potřebuje hlavně pořádně hydratovat a detoxifikovat. Žádné větší problémy mě naštěstí netrápily, tak jsme ošetření pojaly více komplexně – a to osvědčeným glukonolaktonem, se kterým jsem měla už dříve skvělé zkušenosti. Jak tedy moje letní péče probíhala?
 
OŠETŘENÍ KROK PO KROKU
Úvodem bylo jako vždy dokonalé odlíčení a hloubkové vyčištění pleti ultrazvukovou špachtlí. Následně nanášení detoxikačního séra DETOX, které obsahuje oligopeptidy a kyselinu hyaluronovou. Poté aplikace glukonolakton ve vrstvách. Druhé sérum, které paní kosmetička nanesla, bylo sérum SOURCE C, toto sérum má antioxidační a revitalizační účinky. Je ideální na pleť, která působí mdle, unaveně, zkrátka potřebuje pořádnou vzpruhu. 🙂 Sérum aktivuje a normalizuje buněčný metabolismus a posiluje pleť proti stresu a dalším vnějším vlivům. 
Maska, kterou paní kosmetička použila, byla Hydro-Equlibrant Peptides – tato maska má opět pleti zajistit optimální hydrataci – je vhodná pro dehydratovanou a poškozenou pleť. Hydratačními složkami jsou jojobový olej, kyselina E laktid, urea, nebo fragmentovaná kyselina hyaluronová, která zadržuje velké množství vody v pleti. Závěrem se pak použil hydratační krém.
 
A JAKÝ BYL EFEKT?
Pleť po ošetření opravdu prokoukla!
Krásně hladká, jemná a na první pohled evidentně hydratovaná – což vždy vnímám tak, že vrásky nejsou tolik patrné. Efekt tohoto ošetření vnímám i dnes, po 14 dnech. Pro letní období ideální péče!
Letní hydratace a detox pro Míšu Salačovou