Atraktivní letní ošetření GUA SHA, které během relaxační hodinky splní všechna Vaše smělá očekávání po svěží letní péči.

Celé prázdniny pro Vás máme připravené toto sezónní ošetření pro svěží a zářící pleť. Nejen čištění pleti, ale i příjemnou masáž technikou GUA SHA, které pleť krásně vypne, pomůže k snížení otoků a vyzmizíkuje i pár vrásek. Nezapomeneme ani na oční okolí, pečovat o vás bude inovovaná oční maska v kombinaci s pleťovou maskou s nanovlákny. O velkolepé finále se postará oblíbená světelná terapie.

 

Ošetření obsahuje: odlíčení čistícím mlékem, čistění pleti ultrazvukovou špachtlí, masáž GUA SHA s hydratační maskou, která je opravdový „hasič“ žízně dehydratované pleti. Následná aplikace masky s nanovlákny (vybereme buď hydratační nebo regenerační) variantu masky. Poté aplikujeme chladivou oční masku a necháme Vás odpočívat. Po smytí masky naneseme krém podle typu pleti a následná stimulace přirozeného procesu opravy buněk pomocí světelné terapie. Volitelně si můžete přidat k ošetření drobné úkoly jako obličejové epilace či barvení řas či obočí.

 

Cena 1 670 Kč

Rezervujte se on-line

GUA SHA 刮痧 [Gva Ša] je tradiční čínská holistická pomůcka k masáži obličeje nejčastěji z růženínu nebo jadelitu. Zvyšuje lymfatickou drenáž a krevní oběh. Během masáže provádíme tlakem vedené pohyby, které zvyšují mikro-cirkulaci pleti. Dochází k rozšíření krevních kapilár a tím se zrychlí látková výměna mezi buňkou, krevním oběhem a lymfou. Maska je takto efektivně zapracováno a vzniká dočasné prohřátí kožní tkáně. Tato krátká masáž pomáhá Vaší pleti k: zmírnění otoků, zlepšuje prokrvení, vypne pleť, zbavuje pleť toxických látek, redukuje vrásky, zlepšuje kontury obličeje, projasňuje, detoxikace, zklidnění dehydrované pleti, zvyšuje vstřebávání aktivní masky, masáž je příjemně relaxační.

JAK FUNGUJÍ MASKY S NANOVLÁKNY?  Veškeré aktivní látky jsou včleněné do nanovláken a jsou v nich zapouzdřené až do chvíle, dokud je neaplikujete na navlhčenou pleť a dokonale k ní nepřilne. Díky vlhkosti se rozpustí a z nanovláken se uvolní pomocí ultratenkého filmu do pleti celá aktivní formulace a výživa. Toto řešení zabezpečí, že aktivní látky v masce neoxidují, neodpařují se a působí tak mnohem efektivněji. Průnik aktivních látek je právě díky nanovláknům téměř 100%. Nanovlákno je tisíckrát tenčí než lidský vlas a má vzhledem ke své hmotnosti obrovský povrch, což mu dodává výjimečné vlastnosti. Při styku s vodou se na obličeji okamžitě rozpustí a uvolní aktivní látky ve vysoké koncentraci.