Dopřejte svým létem unavených chodidlům excelentní péči! Dopřejte svým nohám navíc peeling s bambusovým stonkem, olejem s jojoby a buriti, vitalizující koupel proti otokům a relaxační masáž chodidel.  

SPA PEDIKÚRA (PRAVIDELNÁ)
Provedeme všechny kroky ošetření na které jste v našem podání zvyklí. Od perfektně zkrácených a opracovaných nehtů a nehtové kůžičky, krásný povrch nehtové ploténky ošetřený regeneračním sérem, vyčištěný nehtový val, vybroušené otlaky až po krásně jemnou plosku nohy a paty.


PEELING
Připravíme si pro Vás koupel na nohy a před ní provedeme peeling. Ten obsahuje mletý bambusový stonek, který je bohatý na oxid křemičitý, který posiluje a podporuje zdravou pokožku a nehty. Bohaté oleje buriti a jojoby rehydratují a zklidňují, pomáhají obnovovat vlhkost a pružnost. Peeling zanechá nohy svěží, má anti-aging účinky a voní po bergamotu.


A PAK PŘICHÁZÍ NA ŘADU ÚŽASNÁ KOUPEL!
Peeling smýváme v lázni s buriti olejem a výtažkem z kurkumy. Tyto ingredience jsou také známé svými protizánětlivými účinky, ideální pro zklidnění unavených, oteklých chodidel a kotníků. Lázeň intenzivně hydratuje a regeneruje suchou, popraskanou pokožku a má antimykotické, detoxikační a antibakteriální vlastnosti.


MASÁŽ CHODIDEL A LÝTEK
Příjemná relaxační masáž s prvky k rozproudění lymfy. Masírujeme od chodidel ke koleni, potlačíme pocit těžkých nohou, svalové napětí, uvolníme stres, emoce a zklidníme organismus. Zažijte pocit jako v lázních! Na závěr použijeme krém s prémiovým koloidním zlatem.


ZÁLEŽÍ NÁM I NA MALIČKOSTECH!
Proto elegantně pomocí vosku (a rychlostí blesku) odstraníme chloupky na prstech. Přijde nám totiž, že ty se totiž ke krásným nohám moc nehodí 🙂


My pro Vás máme jako dárek ke SPA pedikúře konopné ponožky od Margaret Dabbs a 10% slevu na nákup celého sortimentu Margaret Dabbs. Vhodné produkty Vám pomůže vybrat naše pedikérka.


Excellent Organic SPA pravidelná

Cena 1 600 Kč

Akce je platná od 1.7. do 31.8.2022.