Hurá, prázdniny! Cítíte už tu vůni dálek a chcete ochutnat nová dobrodružství? Zároveň toužíte vypadat skvěle, jen co Vás paprsky slunce zašimrají na nose? Máme pro Vás jedinečné ošetření, které je jako stvořené právě pro letní měsíce a tato očekávání Vám hravě splní! Ošetření, které zabere přibližně hodinku a dokážeme je přizpůsobit přesně potřebám Vaší pleti v horkém létě!

CO VÁS BĚHEM OŠETŘENÍ ČEKÁ?
Ošetření obsahuje: odlíčení pleti pleťovým mlékem či gelem (podle typu pleti), tonizace a hloubkové čištění pleti ultrazvukem, aplikace detoxifikačního séra které obsahuje biologický klíč jehož účelem je aktivovat proteazom přítomný v buňkách a mimobuněčné matrix. Zvýšením jeho činnosti, se zvyšuje i aktivita proteinů a výsledek na pleti začíná být viditelný. Vynikající aktivita tohoto peptidu na kůži, je vzhledem k jeho účinku na biologii buněk. Následně naneseme silnou pěstící masku (viz popis níže) a masku s mořským kolagenem a extrakty z kávových zrn na oční okolí. 

 

MOŽNOSTI VÝBĚRU PĚSTÍCÍ MASKY (klikněte)

Vital Mask – maska vhodná pro suchou a dehydrovanou pleť s jojobovým olejem, ureou a fragmentovanou kyselinou hyaluronovou, která je spojována s receptory CD44L spouští nadměrné bujení keratinocytů a jejich pohyb směrem k pokožce, kde dále výrazně zlepšuje nepropustnost kožní bariéry.

Anti-irritant Reequilibrant – maska pro citlivou, reaktivní pleť, intolerantní a podrážděnou pleť. Maska obsahuje probiutikum bifida ferment, které zlepšuje reakci imunitního systému kůže a funguje jako ochranný štít a pomáhá zklidnit podráždění. Maska krásně voní po heřmánku, který pleť zklidňuje, vilín zklidňuje a uvolní překrvenou tkáň. Kyselina glycyrrhetinová (GLA) je důležitá součást lékořicového kořene a je přírodní protizánětlivá složka.

Dermo régulateur maskačistící a zjemňující maska pro mastnou pleť a pleť s nedostatky. Obsahuje rozmarýn, tymián, kafr a mentol, který reguluje produkci mazu. Lipoamio kolagenové kyseliny mají baktericidní vlastnosti. 

HydroEquilibrant Peptides – je hydratační revitalizační maska, která napravuje mdlou, dehydratovanou a poškozenou pleť. Maska obsahuje celou řadu hydratačních složek – jojobový olej,  kyselinu E laktid, serin E a ureu a fragmentovanou kyselinu hyaluronovou díky které zadržuje velké množství vody v pleti. Bioaktivní polypeptidy zvyšují syntézu kolagenu a zvyšuje pružnost mezibuněčné hmoty a vyhlazuje vrásky.

Tenseur maska – je liftingová maska se silně vypínacím a oživujícím efektem. Vhodná pro unavenou a ochablou pleť s nedostatkem jasu. Maska obsahuje extrakt z listu morušovníku bílého, který je silným antioxidantem, vilín pleť uvolňuje a tiší, extrakt z listů rubusu pleť vypíná a posiluje.

Glowing & facial relaxing – je vyhlazující maska, která oživí a projasní pleť a hravě si poradí s vráskami a ostatními známkami stárnutí. Maska obsahuje hexapeptid 8, který uvolňuje svalové napětí v pleti, kyselina mléčná hydratuje a odstraňuje odumřelé buňky, urea zvlhčuje a sacharid izomerát hydratuje a perfektně působí proti volným radikálům. 

Cena 1 099 Kč

Chci si rezervovat termín 

CHCETE NĚCO NAVÍC? Jsou-li oči oknem do duše, pak je obočí jeho rám. I Vy můžete mít krásné, přirozeně vypadající obočí! Využijte skvělý BROW&LASH BAR přímo u nás v salonu!

Chcete se na dovolenou zabalit chytře a nevláčet zbytečnosti? Podívejte se i na aktuální zvýhodněné nabídky.