Víte které ošetření u nás patří k nejoblíbenějším? Je v mnoha variantách, jeho výsledek ovlivňujeme kombinací séra a extra silné masky. Vybírat můžeme z 6-ti sér a 6-masek, takže variant je nepočítaně. Tedy spočítat to jde, máme 36 možností. To je dost na to, aby jsme našly tu pravou podobu ošetření i pro Vás! Přidejte se ke spokojeným klientkám a zažijte léto s glukonolaktonem!

Extra velká porce hydratace se hodí nejen před odjezdem na dovolenou, ale i když se vrátíte. Ošetření přizpůsobíme aktuálnímu stavu Vaší pleti, tak aby byla krásná, zdravá a Vy jste jen zářila. Chcete-li efekt ošetření posunout ještě o laťku výš, tak doporučujeme kombinaci s LED světlem. Výsledek bude oslnivý!

 

LÉTO S GLUKONOLAKTONEM & EFEKT PO OŠETŘENÍ:

  • okamžitá hloubková hydratace
  • viditelné omlazení
  • neuvěřitelné zjemnění na dotek

Ošetření obsahuje: odlíčení, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, aplikace glukonolaktonu ve vrstvách, intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a prekurzorem kyseliny hyaluronové, aplikaci druhé vrstvy séra podle potřeb Vaší pleti (výběr z 6-ti variant). Nanesení masky  (výběr z 6-ti variant) vhodné pro Vaši pleť + závěrečný krém. Během ošetření Vám můžeme upravit/přibarvit obočí i řasy či provést epilaci v oblasti obličeje či přidat masku na oční okolí.

Cena 1 490 Kč

(běžná cena 1 690 Kč)

Rezervujte se on-line, je to hračka! 

CHCETE NĚCO EXTRA NAVÍC?
K ošetření můžeme přidat péči s LED světlem, skvělé řešení pro všechny koho trápí stárnutí pleti či byl na slunci o maličko déle než měl. Nastartujeme přirozený proces opravy buněk. LED světlo podporuje produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Vrásky a jemné linie se ztrácejí, pleť se stává pevnější a nadýchanější, pleť se stává více zářivou, textura pleti je zdokonalená a póry se stahují. Zvýhodněná cena 400 Kč k tomuto ošetření.

 

JAK NAŠE BUŇKY TRANSFORMUJÍ SVĚTLO NA ENERGII?

Fotony a mitochondrie: Fotony jsou základní energetické „pakety“, které jsou vyměňovány po absorpci nebo emisi světla hmotou. Mitochondrie, skutečné „elektrárny“ uvnitř našich buněk, obsahují bílkoviny potřebné k produkci energie, tedy proteiny cytochromu c oxidásy.
Cytochrom C oxidáza, ATP a energie: Cytochromická oxidáza, která obsahuje železo a měď, má specifickou afinitu k fotonům červeného světla, které vyvolávají při kontaktu s tímto proteinem specifickou chemickou reakci, která vede k uvolňování singletového kyslíku k adenosin trifosfátu (ATP). Podporou produkce ATP, červené světlo obnovuje buňky s úrovní energie srovnatelnou s energií mladých, zdravých buněk.
Kolagen, kyselina hyaluronová a elastické vlákna: Vzhledem k množství energie generované produkcí ATP je metabolismus našich buněk zejména fibroblastů zesílen, aby umožnil buňkám produkovat více kolagenu, kyseliny hyaluronové a elastických vláken.
Cirkadiánní rytmus, melatonin a spánek: Každý z nás je synchronizován s rotací Země kolem Slunce a to je to co nazýváme cirkadiánním rytmem. Fotoreceptory umístěné v sítnici jsou aktivovány slunečním zářením během dne a posílají zprávu do mozku, aby nás držel v bdělém stavu. Tyto zprávy mizí se světlem zapadajícího slunce, nastupujícím klidem a spánkem. V tomto okamžiku náš mozek přirozeně vylučuje melatonin, nazývaný také hormon spánku. LED červené světlo pošle mozku zprávu, která jej povzbudí k přípravě půdy napomáhající přirozené sekreci melatoninu, což vede k usnutí.

KONTRAINDIKACE: Ošetření LED světlem není vhodné pro děti, těhotné ženy, osoby trpící epileptickými záchvaty. Nekombinovat s protizánětlivými léky ani fotosenzibilizátory včetně těch přírodních (jako např. třezalka tečkovaná). Nepoužívat na karcinogení léze a při neoplazii. Nepřibližovat přístroj ke kardiostimulátoru. Terapie jsou bezbolestné, bezpečné, bez vedlejších účinků a bez nutnosti rekonvalescence. Vhodné pro všechny fototypy a ve všech ročních obdobích.

Akce je platná do 31. srpna 2019.