Luxusní liftingové ošetření zaměřené na okolí očí a rtů DETAILS OF BEAUTY s rostlinnými kmenovými buňkami z  jabloně Uttwiler Spatlauber, které spouští regeneraci pleti.

Toužíte zdokonalit stav své pleti? Využijte naši březnovou akci 4+1, postačí realizovat první ošetření v březnu a dodržet týdenní interval návštěv. Přivítejte jaro svým pěstěným vzhledem!

BONUS PRO VÁS: K ošetření uskutečněnému v březnu radiofrekvence ZDARMA.

Výsledek ošetření:

  • minimalizace vrásek v oblasti očí a rtů
  • posílení tkáně víček a dodání pružnosti
  • jas a energie očí
  • potlačení otoků a tmavých kruhů pod očima
  • plastičnost a svěžest rtů

 

Cena 1 050 Kč

ZAJÍMAVOST: Ošetření obsahuje i okysličující kvasnice s výtažkem z rozchodnice růžové, které působí proti vráskám, váčkům a tmavým kruhům kolem očí. Dále pak např. bioamiskin – kyselinu hyaluronovou nové generace, která je odolnější, intenzivně podporuje hydrataci a eliminaci vrásek.

details of beauty_03_2013

 DOPORUČENÍ: Přibližně od 30 let radíme klientkám podstoupit 5 ošetření v týdenní intervalu jako intenzivní terapii. Výsledky profesionálního ošetření můžete umocnit používáním vhodné domácí péče s jejímž výběrem Vám ochotně poradíme.

Víte, že v průměru denně mrkneme až 15 000krát? Oční okolí tak často trpí špatným mikrooběhem krve, což má za následek hromadění tekutin a vznik váčků a tmavých kruhů pod očima. Okolí rtů je obzvláště citlivé na přibývající věk: postupem času ztrácejí rty keratin, splaskávají a ubývají na objemu, což způsobuje vznik vrásek.