Představte si strom, na kterém se urodí pouze 50 třešní. O co je jich míň, tím jsou lahodnější a plné vitamínu C. Chtěli byste jednu z nich ochutnat?

Toto potěšení nyní můžete dopřát ne přímo vašim chuťovým buňkám, ale Vaší pleti.  Pouhých 50 sad vyjímečného ošetření s acerolou nebo-li barbadoskou třešní bylo vytvořeno v limitované edici pro Českou republiku a Slovensko. Tuto skutečnou kosmetickou delikatesu získalo jedině studio SlimFOX.  

OSVĚŽUJÍCÍ A ROZJASŇUJÍCÍ OŠETŘENÍ S ACEROLOU

Osvěžení a rozjasnění díky exkluzivnímu limitovanému ošetření s jedinečnou Acerolou bohatou na vitamín C, které hýčká Vaši namáhanou pleť. Vitamín C je i skvělý antioxidant i prevence proti stárnutí pleti díky UV záření, navíc rozjasní a okamžitě rozzáří! Maska s intenzivní hydratací, díky které je pleť po efektně vyplněná. Makadamový olej a oligosacharid maltodextrin dodává výživu a regeneruje. Barbadoské třešně jsou již zralé a čekají na Vás! Pozor, je jich málo!

 

Cena ošetření 1 490 Kč

Rezervujte si termín ošetření, je to hračka! 

Hana J.
Hana J. ošetření s acerolou od Maria Galland
 Pleť po ošetření s acerolou vypadá krásně. Když jsem šla na ošetření, připadala mi moje pleť sušší, šedá a unavená. Ale po velice příjemné hodince relaxování a užívání si péče o moji pleť se stal zázrak. Pleť byla krásně hydratovaná, vypnutější a rozzářená. A musím podotknout, že druhý den ráno byla ještě krásnější „docucnutější„. A je stále ještě po čtyřech dnech po ošetření.  Moc děkuji a těším se na další návštěvu……

ZÁZRAČNÉ OVOCE

Acerola pochází z karibského ostrova Barbados, třešně připomíná díky svému tvaru a šarlatové barvě. Je v několika ohledech jedinečná – má výjimečnou chuť, mimořádný obsah vitamínu C a keř aceroly dává úrodu až 3x do roka. Plody jsou mimořádně bohaté na vitamín C (obsah tohoto vitaminu je u aceroly až 30× vyšší než ve stejném množství pomeranče), dále pak vitamín B6, A a minerály. Plody se objeví po 3-4 letech, jsou červené, asi 3 cm velké, trochu ploché, díky měkké dužině nesnesou dlouhou přepravu.

Máte ráda překvapení? Ano? Tak právě vy od nás dostane ještě praktický kosmetický dárek! Akce platí do vyprodání.