Praktická dárková taštička plná odličovacích přípravků Maria Galland může být vaše jen za zlomek ceny*!

Tuto taštičku můžete získat k séru a krému – máte na výběr hydratační  sadu nebo set pro zralou pleť a její účinné zpevnění, regeneraci a lifting.

 

SADA HYDRATAČNÍHO SÉRA A KRÉMU

HYDRATAČNÍ SÉRUM S INTENZIVNÍM ÚČINKEM 98 (30ML), cena 2 218 Kč

Maximálně intenzivní hydratace! Poskytuje okamžitou a dlouhotrvající hydrataci a pocit svěžesti. Vaše pleť bude hladká a příjemná na dotek. Pocity pnutí zmizí a váš mladistvý vzhled bude zachován.

+ INTENZIVNÍ HYDRATAČNÍ KRÉM 96 (50 ML), cena 1 817 Kč

Vynikající hydratační krém pro normální až smíšenou pleť postiženou dehydratací nebo náchylnou na vysychání. Účinný pro denní i noční hydrataci. Zvyšuje aktivitu buněk pleti. Zanechává příjemně hedvábný film a má přitažlivou vůni jemné emulze.

 

SADA SÉRA A KRÉMU PRO OMLAZENÍ

3D SÉRUM 249 (30 ML), cena 1 570 Kč

Sérum má 3 rozměry – zpevnění, vyplnění a vyhlazení. Vysoce koncentrovaná intenzivní péče pozvedá unavené kontury obličeje díky mixu kyselin hyaluronových. Má jemnou texturu a skvěle proniká do pleti.

+ ZPEVŇUJÍCÍ KRÉM 250 (50 ML), cena 2 341 Kč

Neobyčejný krém s 3D efektem pro mladistvou pleť zářící krásou vymaže jemné linky z povrchu pleti! Intenzivní zpevňující péče na den a noc pomůže vypnout a pozvednou zralou pleť jakéhokoli typu. Dokonale vyplňuje pleť díky 3D efektu. Vaše pleť bude viditelně zpevněna a vyhlazena a její struktura posílena. 

*Akce platí do vyprodání zásob k nákupu výše uvedené sady hydratačního séra 98 a krému 96 nebo séra 249 a krému 250 pro zpevnění a omlazení pleti. Běžná cena odličovací dárkové taštičky je 567 Kč.

Dárková taštička Maria Galland u SlimFOX

Akce platí do 31. října 2014 nebo do vyprodání zásob.

Katalog Maria Galland u SlimFOX