Díky podzimnímu počasí máme možnost začít pečovat o pleť peelingy Renophase. Toto ošetření kombinuje tolik oblíbené ošetření s glukonolaktonem a je rozšířeno o aplikaci kyseliny mandlové. Glukonolakton si hravě poradí s dehydratací a kyselina mandlová má antibakteriální efekt, funguje jako melano-korektor a potlačuje vrásky. Ošetřením redukujeme hyperpigmentace, drobné známky stárnutí po působení slunce v předcházejícím období. Potlačení tvorby komedomů a drobných zánětů. Normalizuje produkci kožního mazu a tím pomáhá chránit pleť náchylnou k akné a k nadměrnému maštění.

MANDLE A GLUKONOLAKTON

Jedná se o jemný povrchový peeling s kyselinou mandlovou a glukonolaktonem pro citlivou až normální pokožku. Rozjasní a vyhladí, reguluje produkci mazu a je melano-korektor. Dokonale hydratuje a zjemní. Doporučujeme pro pleť, kterou trápí:

  • mastná pokožka s nedostatky
  • pigmentové skvrny
  • mdlý tón
  • nesjednocený tón
  • dehydratace
  • vrásky

Ošetření mandle a glukonolakton obsahuje: odlíčení gelem nebo mlékem, tonizace, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, aplikace glukonolaktonu ve vrstvách, aplikace kyseliny mandlové, intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou, aplikaci druhé vrstvy aktivního séra SOURCE C, které je antioxidační a revitalizační. Nanesení masky Éclat de relaxation, která pleť oživí a vyhladí jemné linky, obsahuje hexapeptid, kyselinu mléčnou, sacharid izomerát a ureu. Závěrečný krém podle potřeb pleti. Délka ošetření cca 60 minut.

 

Cena 1 550 Kč (1 990 Kč)

 

DOPORUČUJEME PO OŠETŘENÍ používat domácí péči Laboratoires Renophase Paris, znásobíte výsledný efekt. S potlačení hyperpigmentací Vám pomůže sérum RENEWLIGHT, kombinujte se skvělou exfoliačním péčí Crème 10.