Plesová sezóna je v plném proudu a ať už máte svůj společenský kalendář nabitý k prasknutí či vyrazíte jen na jeden ples, určitě budete chtít vypadat co úžasně! Víte co často a zbytečně prozradí skutečný věk? Ano, je to dekolt i ruce, nejpodceňovanější partie našeho těla. Umíme udělat zázraky téměř jako víla s kouzelnou hůlkou, máme úžasnou masku na dekolt a příjemné ošetření zaměřené na ruce. Vyhlašujeme únor měsícem pro ruce i dekolt krásnější!

OSVĚŽUJÍCÍ MASKA NA DEKOLT PRO OKAMŽITÝ OMLAZUJÍCÍ EFEKT!

Revoluce v kráse. Díky protivráskové masce (Mille 1032) bude Váš dekolt oslnivě krásný v méně než 1032 vteřinách. Vysoce koncentrované antioxidanty, které obsahují výtažky z mangostany „královny ovoce“ chrání delikátní krásu pleti, zatímco výtažky z kdouloně, symbolu lásky a krásy, dodávají do pleti vitamíny a minerály. Společně se speciálním bio enzymem ze zelené řasy vytváří vysoce efektivní aktivátor, který posiluje a stimuluje pleť a sjednocenost dekoltu. Protivráskové peptidy snižují viditelnost vrásek a stimulují přirozenou produkci kolagenu. Strie jsou redukovány a pleť je zpevněná a získává novou pružnost. Buněčná struktura je zlepšena a pleť je hydratovaná. Dekolt je hedvábný na dotek a na pohled krásný. Vyžádejte si masku ke svému oblíbenému ošetření!

Cena 490 Kč (běžná cena 860 Kč)

OŠETŘENÍ NA RUCE

Kdo by je v tom chladném počasí kdy se střídá mráz s teplotami fousek na nulou neměl sušší než by si přál. Ano, naše ruce neuvěřitelně strádají. Právě ty často podceňujeme a často o nás prozrazují víc než bychom si přály. Jsou stále na očích a jsou naší vizitkou. Pravidelně ruku někomu podáváme, pomocí rukou něco vysvětlujeme, rukama něco někomu předáváme. Únor, měsíc pro ruce krásnější!

Cena 490 Kč (běžná cena 1080 Kč)

BEAUTY TIP: Chcete krásné a pěstěné ruce v každé situaci? Skvělou volbou je víkendové balení krému Mille 1024. Mějte hedvábně jemné a mladé ruce! Den za dnem…

Zvýhodněná cena za masku na dekolt a ošetření rukou platí pouze ke kosmetickému ošetření.
Akce je platná do konce února nebo do vyprodání.