Dovolujeme si Vás a vaše děti, vnoučata, synovce či neteře pozvat na již v pořadí třetí ročník divadelního představení s Mikulášem. Tentokrát uvidíte pohádku O Jankovi a Andulce, které Vám zahrají herci z Divadla Radost. Krom pohádky čeká na děti i vzácná návštěva v podobě samotného svatého Mikuláše. Stejně jako v předešlých letech jsme pozvali pouze svatého Mikuláše, malí nezbedové se tedy nemusí čerta bát.

Tentokrát tuto akci na Vaše opakované žádosti pořádáme přímo 5. prosince, tedy v den kdy městem chodí svatý Mikuláš. Nemusíte tedy již zajišťovat návštěvu sv. Mikuláše u Vás doma a přijďte se pobavit s námi!

Pro děti budeme mít přichystány drobné sladkosti a je na Vás zda doma najdou ještě nějaké překvapení za oknem. Dopřejte svým dětem pěkný zážitek z divadelního představení a prožijte s nimi pěkný adventní podvečer.

Místo konání: Stará radnice (Křišťálový sál), Radnická 8, Brno, ve čtvrtek 5.12.2011 v 17:00. Divadelní představení je vhodné pro děti již od tří let.

Z organizačních důvodů prosíme o potvrzení Vaší účasti v co nejkratším termínu. Stačí jen odpovědět na mail a prosím upřesněte počet dětí. Účast pro všechny naše klienty i pro všechny děti, které vezmou s sebou je ZDARMA.

Těšíme se na Vás

Tým SlimFOX


Zvětšit mapu

Fotogalerie z předchozích ročníků: