Přechod na chladnější, podzimní počasí, si také u mé pleti vybral svou daň. Pleť je mnohem víc sušší a co mě začalo nejvíc trápit, jsou kruhy pod očima, otoky a také viditelné vrásky kolem očí. I samotná citlivost očí je mnohem větší, podíl na tom má suchý vzduch z topení a střídání teplot.

Proto jsem se při své další návštěvě salonu SlimFOX paní kosmetičce se svými problémy svěřila, abychom vybraly vhodné ošetření právě k mým stávajícím problémům. Mým přáním bylo zaměřit se hlavně na oči a oční partie. Ocenila jsem opět velmi osobní přístup a snahu vymyslet takové ošetření, které by bylo právě pro mě a moje přání to nejlepší. Vyzkoušela jsem tedy ošetření Maria Galland pro modelaci očního okolí a zpevnění kontur.

A JAK CELÉ OŠETŘENÍ PROBÍHALO?

Na úvod mi paní kosmetička odlíčila pleť čisticím mlékem 61 s výtažkem z měsíčku, celé odličování je velmi příjemné. Následovala tonizace gelovým hedvábným tonikem 64. Enzymatická exfoliace 66 pro projasněnou pleť, pro jemné odstranění odumřelých buněk. Pleť byla pak opět vyčištěná ultrazvukovou špachtlí, kterou se nejlépe zbaví zanesených pórů a nečistot.

Poté mi paní kosmetička nanesla koncentrát pro oční kontury se třemi druhy kyseliny hyaluronové. Jako další přišla na řadu pudrová alginátová maska s mořskou řasou, bohatá na aminokyseliny, hořčík, železo, vápník, sodík a selen. Maska se nanese na oči a oční okolí, krásně chladí a po celou dobu, kdy jsem měla masku nanesenou, jsem citelně vnímala její působení. Na zbytek obličeje se pak aplikovala zpevňující maska 153 s přírodním 20% jílem, s výtažky z ženšenu a přesličky a oleje z pšeničných klíčků. Maska je vhodná právě pro nepevnou plet s vráskami a oslabenými konturami. Maska dokonale hydratuje, má zpevňující a liftingový účinek, sjednotí barvu a pleť viditelně rozzáří. Pro dokonalý zpevňující efekt se maska vyvazuje na gázové stripy.

Na závěr jsem si užila krém 250 s podobným výsledkem, jako po použití elastické výplně a také oční liftingový krém 100, který působí proti vráskám, zpomaluje stárnutí pleti a redukuje otoky a tmavé váčky pod očima.

Celé ošetření bylo velmi příjemné, každý produkt nádherně voněl. Účinek byl viditelný hned na první pohled, oční okolí bylo jasnější, hladší, vrásky méně znatelné.