Komplexní řada produktů na domácí použití, které pomáhají formovat Vaše tělo. Výrobky jsou bohaté na aktivní látky, které se starají o každou část Vašeho těla. Efektivně pomáhají bojovat proti zadržování vody, ztrátě tonusu pleti, volným radikálům a nedokonalostem pokožky.

Podlehněte kvalitní tělové péči – poznejte na vlastní kůži rozdíl, který za nedá slovy popsat!

EXKLUZIVNÍ LIMITOVANÁ NABÍDKA S 44% SLEVOU!

Drenážní sprej LIFTING DRAIN SPRAY (75 ml) – tělové mléko ve spreji s viditelnými drenážními a zpevňujícími účinky. Obsahuje proteiny z rýže, pokožku zanechává pružnou a nádherně provoněnou.

+

Zpevňující olejové mléko FIRMING WRAP (75 ml) – velmi jemný zábal s výtažky z diamantu, hematitu a opálu, který se lehko vtírá do pokožky. Má liftingové a rekonstrukční účinky.

=

Tyto 2 produkty zabalené v taštičce jen 1 034 Kč

(běžná cena 1 845 Kč)

 

VYBRANÉ CENOVĚ ZVÝHODNĚNÉ VÝROBKY NA TĚLO - klikněte pro detaily

SLIMCELL 3D – krém proti celulitidě s kosmetickým, zpevňujícím a tvarovacím účinkem, posiluje kolagenová vlákna, dělá tkáně tonizované a více kompaktní. Široká spektrální formule, 200 ml. Cena 1 430 Kč (běžná cena 1 737 Kč).

Vysoce aktivní krém proti celulitidě THERMOSLIM CREAM – zabraňuje usazování tukových zásob a napomáhá k jejich eliminaci. Aktivuje krevní oběh a podporuje přirozené funkce tkání, zlepšuje tok lymfy a zabraňuje stagnaci přebytečné vody. Zároveň posiluje a zpevňuje pokožku,  200 ml. Cena 823 Kč, (běžná cena 1 000 Kč).

Zpevňující olejové mléko FIRMING WRAP – velmi jemný zábal s výtažky z diamantu, hematitu a opálu, který se lehko vtírá do pokožky. Má liftingové a rekonstrukční účinky. Doporučujeme kombinaci se Slim Patch, 150 ml. Cena 1 122 Kč, (běžná cena 1 362 Kč).

Modelující máslo  LIPO SHAPE – spalujte tuky a omezte jejich ukládání. Máslo hloubkově vyživuje pokožku a nejlépe působí při aplikaci na noc. Je určené pro všechna stádia celulitidy. Doporučujeme kombinaci s Lifting Drain, 250 ml. Cena 1 289 Kč, (běžná cena 1 565 Kč).

Drenážní sprej LIFTING DRAIN SPRAY – tělové mléko ve spreji s viditelnými drenážními a zpevňujícími účinky. Obsahuje proteiny z rýže, pokožku zanechává pružnou a nádherně provoněnou. Doporučujeme kombinaci s Lipo Shape, 150 ml. Cena 999 Kč, (běžná cena 1 113 Kč).

Zeštíhlující zábal SLIM PATCH – zábal vhodný pro vyšší stadium celulitidy s efektem pomerančové kůže. Zpevňující výtažky z diamantu, jantaru a hematitu podpoří spalování tuků a redukci nadměrného zadržování tekutin. Doporučujeme ho používat spolu s Firming Wrap, 100 ml. Cena 1 019 Kč, (běžná cena 1 238 Kč).

REDUCING WRAP – vysoce aktivní krém s obsahem solí pro odolnou a tvrdou celulitidu. Ultraaktivní krém bohatý na koncentrovanou mořskou sůl, řasy, pupečník asijský a kmenové buňky Karité. Pomáhá redukovat tukové polštářky a tvrdou celulitidu. Podporuje odstranění přebytečných tekutin. Jedná se o krém pro použití speciálně na noc, 250 ml. Cena 2 019 Kč, (běžná cena 2 451 Kč).

Akce je platná do 30. června 2014 nebo do vyprodání zásob.