Na nedávné dovolené u moře dostala moje pleť opravdu dost zabrat. I přes časté a pravidelné mazání krémem s ochranným faktorem 50 jsem se spálila – hlavně nos. Zvýšené pocení a také, hutné a mastné opalovací krémy, mé pokožce rovněž neprospěly. Výsledek? Nehezká, místy oloupaná pleť, hrubá, občas nějaký ten pupínek, začervenání…no, žádná velká paráda. A ruku na srdce, už jsem se fakt těšila na kosmetiku do SlimFOXu, protože jsem opravdu hodně potřebovala pomoc a navrácení stavu své pleti do normálu.
 
HYDRATACE A GLUKONOLAKTON
S paní kosmetičkou Evou jsme proto po konzultaci vybraly ošetření s glukonolaktonem – ve variantě hydratace a glukonolakton. V minulosti jsem již podobné ošetření zkoušela a perfektně mi sedlo. 🙂
 
JAK OŠETŘENÍ PROBÍHALO?
Úvodem opět bylo odlíčení, hloubkové čištění pleti ultrazvukem – to jsem potřebovala už opravdu hodně. Následně se nanesly vrstvy glukonolaktonu a také, intenzivní regenerační sérum Detox – toto sérum obsahuje vysoce účinný peptid, který účinkuje na biologii samotné buňky. Poté paní kosmetička aplikovala druhé sérum, hydratační a vyživující Réhydratant – vynikající pro silnou hydrataci, chrání pokožku také proti volným radikálům a posiluje kožní bariéru pleti. Maska, která nyní přišla na řadu, byla hydratační a revitalizační – s obsahem jojobového oleje, který hydratuje, zvláčňuje. Maska také obsahovala ureu, kyselinu e-laktid, kyselinu hyaluronovou – opět vysoce přínosné látky pro perfektní stav pokožky, mimochodem, mají také schopnost zadržovat v pokožce velké množství vody. Po 20 minutách kdy maska působí a jejím smytí už čekal závěrečný krém HydroActive, který hydratuje a zklidňuje.
 
A MOJE DOJMY Z TOHOTO OŠETŘENÍ?
Musím uznat, že okamžitě jsem stav pokožky vnímala jako o 100% lepší, než byl. V první řadě, pokožka byla úžasně jemná, hladká, zmizely šupinky. Evidentní byla také hydratace, pokožka byla skvěle pružná a jakoby “napitá”. Tím byly méně patrné i drobné vrásky. Skvělé ošetření pro dodání hydratace, pro zklidnění a pro navrácení stavu pleti do přirozeného a krásného vzhledu.
 
Vaše Míša Salačová
 
Renophase hydratace a glukonolakton