Nová liftingová péče

S velkou radostí Vám představujeme novou liftingovou péči od Laboratoires Renophase Paris!

Nová liftingová péče Lifting BOOST, obsahuje všechno co potřebujete! Nejen čištění, dvojitý peeling, který hydratuje a projasní, dále dvojitá chronodifuze s genem mládí (Klotho) a dalšími liftingovými ingrediencemi s postupným uvolňováním. K tomu ještě podpoříme výsledný efekt červeným PDT světlem.

Krásný efekt uvidíte na pleti s viditelnými známkami stárnutí či lehce povadlou konturou. Vyzkoušejte skvělé výsledky tohoto kosmetického ošetření z laboratoří v Bordeaux. 

Nová liftingová péče lifting BOOST

Profesionální péče Lifting BOOST obsahuje:

  • odlíčení pleti mlékem NEWSKIN nebo gelem RENEWPEEL
  • čištění pleti ultrazvukem
  • aplikace peelingu s glukonolatonem
  • následně aplikace peelingu s kyselinou mandlovou
  • nanesení masky HydroEquilibrant Peptides, která napravuje mdlou, dehydratovanou a poškozenou pleť. Maska obsahuje celou řadu hydratačních složek – jojobový olej, kyselinu E laktid, serin E a ureu a fragmentovanou kyselinu hyaluronovou, díky které zadržuje velké množství vody v pleti, necháme působit 12 minut a smyjeme
  • chronodifuze REGENERATIVE CODE kde je „gen mládí“ Klotho v patentovaném komplexu s retinolem. Napomáhá k stimulaci syntézy proteinů, prodloužení životnosti buněk a aktivaci buněčného metabolismu a hloubkové restrukturalizaci kůže. Klotho je aktivní látka s mnoha efekty – silný antioxidant, kontroluje přirozený intracelulární obranný mechanismus, chrání tedy buňky, reguluje proces stárnutí a podporuje lepší zdraví
  • chronodifuze RENEWLIFT napomáhá proti kožnímu ochabnutí, ztrátě pevnosti a mimickým vráskám. Napomáhá zvýšení syntézy kolagenu, zklidňuje svalové mikro-kontrakce, zvyšuje buněčnou energii a podporuje produkci kyseliny hyaluronové
  • fotoregenerace PDT/LED 
  • aplikace závěrečného krému Crème L
  • délka ošetření přibližně 60 minut

Akce je na péči realizovanou od 2.4.2024 do 30.4.2024

Běžná cena péče je 2 600 Kč

Cena 2 000 Kč

LED/PDT terapie

Fotoregenerace PDT je jednou z metod péče o pokožku, která je bez větších problémů (zejména mimo uvedené kontraindikace) přijímána jako perfektní možnost k celkovému zlepšení stavu naší pleti. Patří mezi nejpopulárnější metody rejuvenace. Velkou výhodou je, že toto ošetření můžeme provádět celoročně a rozšířit jím téměř každé ošetření. Mezi propagátory LED terapie patří i světové celebrity, například Madonna.

ČERVENÉ SVĚTLO 630 nm: zlepšuje cirkulaci krve, elasticitu pleti a její celkový stav, stimuluje přirozený proces opravy buněk a produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Napomáhá potlačení vrásek, pomáhá zacelit poškozenou pokožku po úrazech, zmenšuje póry a také výrazně zvyšuje produkci kolagenu; mimo jiné pomáhá na „unavený“ obličej, dokáže zlepšit kvalitu spánku a celkové uvolnění.

DOPORUČENÝ POČET OŠETŘENÍ: Výsledný efekt závisí na dodržení kompletní kúry ošetření. Minimální počet ošetření jsou čtyři (pro déletrvající výsledek doporučujeme 6 ošetření v kúře), pravidelně každé 3 týdny

VAŠE DOPORUČENÁ PÉČE DOMA

DENNÍ PÉČE

Na čištění používejte NEWSKIN milk, jemně exfoliační díky glukonolaktonu, následně tonizace NEWSKIN lotion. Pokud nemáte potřebu ráno použít mléko, stačí jen tonizovat. Poté aplikujte sérum RENEWLIFT pro zpevnění pleti v kombinaci s krémem RENEWLIFT Crème. Pokud chcete více projasňující výsledek použijte NEWSKIN Crème hydra+, který je jemně exfoliační, antioxidační a vhodný i pro citlivou pleť.

VEČERNÍ PÉČE

Na čištění používejte NEWSKIN milk, jemně exfoliační díky glukonolaktonu, následně tonizace NEWSKIN lotion. Poté aplikujte sérum Retinol (AG) (začněte s používáním 2x týdně a postupně počet naplikací zvyšujte až na každodenní používání) a krém RENEWPEEL Crème 10 nebo RENEWPEEL Crème 20.