Léto se s námi už loučí a už nyní saháme po měkkém svetříku abychom se zabalily a malinko ohřály. Je to příjemné obzvlášť po letošní mimořádně horkém létě. Stejně úžasný pocit zažijete při tomto ošetření s pěnovou maskou, která obklopí Vaši tvář obláčkem z jemně hřejivé pěny.

Ošetření obsahuje: odlíčení pleti, jemný peeling s mikročástečkami nylonu a výtažky z heřmánku, čištění pleti ultrazvukem, aplikace kaviárového koncentrátu, který zjemňuje, vyhlazuje vrásky zevnitř a má okamžitý liftingový efekt, nanesení zpevňující masky s přírodním růžový jílem, který napomáhá odovodnění, olej z pšeničných klíčků a provitamín B5 vyživují a posilují pleťové buňky. Aplikace alginátové masky na oční okolí, která je bohatá na mořské řasy. Aplikace pěny, která zvyšuje jedinečný “cocoon efekt” a jemně zahřeje, nanesení závěrečného krému na pleť a oční okolí. Doba ošetření přibližně 60 minut.

Cena 1 515 Kč

Objednat se on-line

Běžná cena ošetření 2 330 Kč (Cocoon 1 680 Kč + maska na oční okolí 650 Kč).

Michaela Salačová, blogerka, Miss ČR 2000, dýdžejka
Michaela Salačová, blogerka, Miss ČR 2000, dýdžejka ošetření Cocoon

Rozhodně zajímavé a moc příjemné ošetření, které doporučuji vyzkoušet! Určitě budete stejně spokojeni, jako já – i díky okamžitému pocitu hezčí, jasnější a pružnější pokožky, o čemž se přesvědčíte bezprostředně po ošetření! 🙂 

Akce je platná do 15.10.2015.