Pro nadcházející sezónu jaro/léto 2013 Lily Lolo připravilo pro své zákaznice paletky ve čtyřech různých barevných kombinacích, nicméně již nyní se připravují další odstíny. Kolekci pak završují dva nové letní odstíny oblíbené rtěnky Lily Lolo a také hnědá řasenka Lash Alert.

Stejně jako sypké oční stíny i nové kompaktní stíny obsahují pouze přírodní ingredience té nejvyšší kvality. Mají hedvábnou texturu,  snadno se roztírají a dodávají dlouhotrvající barvy. Přirozeně se skvěle doplňují s bází pod oční stíny Prime Focus Eyelid Primer a samozřejmě je můžete kombinovat i s klasickými sypkými očními stíny Lily Lolo. Finální tečku líčení dodá nová hnědá řasenka Lash Alert, s jejíž pomocí dosáhnete přirozenějšího zvýraznění řas, které je vhodné právě pro svěží letní nebo také např. svatební líčení.

Vzhledem k tomu, že kolekce pro sezónu jaro/léto 2013 je zaměřena především na zvýraznění očí, tak líčení rtů je záměrně ponecháno nenápadné, jemně třpytivé. Zatímco jeden z odstínů má zlatobéžový podtón, který bude lichotit letnímu opálení, s druhým červenorůžovým odstínem získáte svůdně štavnaté rtíky.

Kompaktní oční stíny 320 Kč, řasenka 375 Kč, rtěnka 299 Kč.