Po opravdu velmi dlouhé době jsem si konečně udělala čas na kosmetické ošetření – a jak jinak, než v salonu SlimFOX, kam chodím už spoustu let. A nedám na tento salon dopustit, oceňuji velmi individuální přístup, kdy paní kosmetička zvolí ošetření přesně na míru aktuálním potřebám mé pleti.

Tentokrát jsme se zaměřili zejména na hloubkovou hydrataci, na základě měření pleti mi totiž vyšlo, že moje pokožka je velmi dehydratovaná. Dostatečná hydratace je opravdu klíčová pro hezký a zdravý vzhled, pokud pleť adekvátně hydratujeme, nejsou také tolik patrné vrásky. Paní kosmetička Eva tedy zvolila již osvědčené ošetření s glukonolaktolem.

Právě toto ošetření jsem ve SlimFOXu absolvovala už mnohokrát a vím, že funguje, je skvělé hlavně pro dostatečnou hydrataci.

Jak ošetření probíhá?

Úvodem je jako vždy perfektní odlíčení pleti, následuje hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí – i na toto čištění jsem se těšila, moje pleť ho už velmi potřebovala. 🙂 Glukonolakton se nanáší ve vrstvách a jemně se vmasírovává do pokožky. Nanese se také detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou a poté aktivní sérum SKIN RELAX. Toto sérum má silné antioxidační účinky, pleť vypíná a vyhlazuje, je skvělé zejména na eliminaci jemných mimických vrásek. Maska, která je rovněž součástí ošetření, má vysoce hydratační a revitalizační účinky, je skvělá na mdlou a unavenou pleť – což byl přesně i můj případ. Maska obsahuje i celou řadu hydratačních složek – jojobový olej, kyselinu E laktid, serin E, ureu… Masku jsem si užila na pleti 20 minut, byla velmi příjemná, voňavá… Závěrečný krém paní kosmetička volí vždy dle typu pleti, v mém případě to byl krém Crème L.

Výsledek?

Pleť po ošetření neuvěřitelně prokoukla! Byla krásná nejen vzhledem, kdy se evidentně rozzářila, ale i dotekem – jemná, hladká, mnohem více vypnutá a evidentně hydratovaná. Na ošetření glukonolaktonem je zkrátka vždy spoleh, je to dokonalá vzpruha pro unavenou a hlavně dehydratovanou pleť. Vřele vám tuto skvělou péči v salonu SlimFOX doporučuji!

Interiér salonu SlimFOX