Které partie obličeje si rozhodně zaslouží zvýšenou pozornost v ohledu péče? Jednoznačně oční okolí! Právě zde je totiž “zub času” nejvíce patrný, vrásky tu s věkem přibývají, mohou nás trápit také otoky, tmavé kruhy pod očima… Jistě to dámy znáte. A právě na péči o oční okolí jsme se výrazně zaměřily s paní kosmetičkou Evou Kroulíkovou při mé poslední návštěvě salonu SlimFOX. Užila jsem si moc příjemné ošetření, které je cíleno tedy na celkové projasnění očního okolí i na eliminaci vrásek.


JAK OŠETŘENÍ PROBÍHALO?

Celá procedura byla velmi příjemná a pro oční okolí skutečným přínosem, kdy hned vidíte znatelné projasnění a méně patrné vrásky. Úvodem opět bylo důkladné odlíčení a vyčištění pokožky. Pleť se odlíčila čistícím mlékem, následovala jemná exfoliace pro projasněnou a prozářenou pleť. Následně paní kosmetička nanesla krémovou čistící masku s kaolínem, který čistí a stahuje rozšířené póry. Pleť se ztonizovala a přišlo na řadu mé oblíbené čištění ultrazvukovou špachtlí. Dalším krokem je nanesení boosteru Maria Galland 33, díky kterému se následně další aktivní látky do pleti penetrují hlouběji a rychleji. Aplikuje se i ULTIM’ BOOST dle potřeb pleti, pro oční kontury se nanese koncentrát se 3 druhy kyseliny hyaluronové.Nyní přijde na řadu to nejdůležitější – alginátová oční maska! Na očích ji vnímáte velice příjemně, s chladivým dojmem, což je pro oči samo o sobě nesmírně relaxační. Na ostatní partie obličeje se aplikuje maska zvolená dle aktuálních potřeb pleti. Masky se nechají cca 20 minut působit. Závěrem se nanese závěrečný a oční krém. 
Ošetření je skutečnou úlevou pro unavené oči. Odpočinete si a jemná pokožka v očních partiích doslova omládne o několik let. Jednou za čas toto ošetření doporučuji všem!