Ne, opravdu jsme se nezbláznily! Víme, že sotva začalo jaro a první sluneční paprsky nás lechtají pod nosem. Ale i toto jarní sluníčko může obnovit staré dobré pigmentové skvrny nebo vyčarovat pěkně červený nosík! Věřte, nevěřte u nás se už opalovací krémy prodávají. Nepodceňujte zrádné sluníčko a jeho paprsky a buďte připravena!

Maria Galland 194 – opalovací krém na obličej pro citlivou pleť s SPF50. Vysoce účinná ochrana obličeje před škodlivými vlivy slunečních paprsků, pro pleť která je zvláště citlivá na slunce. Mimořádně silné filtry proti UV záření chrání před poškozením pleti sluncem. Díky speciální technologii má lehkou texturu a opravdu snadno se roztírá. Nezanechává bílé skvrny, obsahuje kombinaci chemických a minerálních filtr, které zaručují opravdu optimální ochranu proti UV záření. Glycerin pleť chrání proti vysušování. Jako dárek od nás dostanete spray  s minerální a termální vodou Evian ZDARMA.

Cena 899 Kč

(běžná cena 1 001 Kč)

Slunce je univerzální zdroj veškerého záření, včetně UV (ultrafialového) záření. UV záření se obecně dělí na tři pásma, UVA (320 – 400 nm), UVB (280 – 320 nm) a UVC (pod 280 nm).

  • UVA je považováno za méně škodlivé. Nebylo prokázáno, že je pro živé organizmy zhoubné.  UVA proniká hlouběji a podílí se na stárnutí pokožky, způsobuje pigmentaci, a je i jednou z příčin solární alergie. Asi 99 % UV záření, které dopadne na zemský povrch je ze spektrální oblasti UVA.
  • UVB záření je zhoubné pro živé organizmy. Jeho energie je schopná rozkládat nebo narušovat bílkoviny nebo jiné životně důležité organické sloučeniny. UVB záření je  mimo jiné odpovědné za spálení kůže při opalování.

Obě záření jsou negativní pro naši pokožku, je vhodné tedy používat přípravky na opalování, které jsou širokospektrální a blokují UVA i UVB paprsky. Při výběru platí, že čím vyšší je SPF (nebo-li ochranný faktor), tím je i vyšší ochrana před UVA a UVB paprsky.

 

Evian spray má 3 možnosti využití:

  • HYDRATACE – Jemnou mlhou ve spreji osvěžuje a hydratuje pokožku během dne. Při pravidelném použití se zlepší hydratace pokožky o 16%. Poskytuje okamžitý pocit svěžesti a hydratační rovnováhu.
  • ZAFIXUJE MAKE-UP – Jemný sprej eliminuje přebytečný pudr a fixuje make-up. Používají ho profesionální vizážisti a maskéři. Sprej se nastříká ze vzdálenosti 3 centimetrů po dobu 3 vteřin, pak nechá zaschnout. Make-up tím pádem vypadá velmi přirozeně a dobře drží.
  • PRO DĚTI (ČISTÍ A OSVĚŽÍ) – Dětská pleť potřebuje častější hydrataci. Hypoalergenní, čistý a šetrný. Na mytí, při přebalování a na ochlazení.

ZAJÍMAVOST: V průměrné nadmořské výšce 850 metrů, daleko od jakéhokoliv městské a průmyslové civilizace, roztátý sníh a déšť proniká přes Plateau de Gavot pohoří v Alpách. Tato voda podniká úžasnou cestu, při níž protéká vrstvy písku a kamení, tedy přírodními filtry, ty jí čistí a hlavně obohacují o minerální soli. Tato cesta trvá 15 let.