Moderní generace linie přípravků na opalování Sundefense je jedinečná bohatým složením a výjimečnou texturou, která navozuje příjemné pocity a lehce se vstřebává. Produkty Sundefense jsou vytvořeny tak, aby zabránily dehydrataci a vzniku suché pleti a aby udržely její pružnost a hebkost.

Zvýhodněná nabídka:

Opalovací krém se SPF 50 + krém po opalování, cena 1 410 Kč (běžná cena 1 882 Kč) + taštička ZDARMA

Opalovací krém se SPF 25 + krém po opalování, cena 1 390 Kč (běžná cena 1 848 Kč) + taštička ZDARMA

Opalovací krém se SPF 50, cena 910 Kč (běžná cena 1 043 Kč)

 

Aktivní látky v řadě Sundefence:

UVA & UVB filtry
Obsažené moderní filtry mají dvojí efekt: oproti dřívějším filtrům, pohlcujících ultrafialové záření, tyto nové, moderní ho odráží a přetváří je tak na méně škodlivé.

Exotické oleje z amazonského deštného pralesa
Sluneční filtry sami o sobě nestačí k ochraně pleti proti dehydrataci a jejímu stárnutí. Proto linie Sundefense obsahuje nepřeberné množství aktivních látek, pocházejících z deštného amazonského pralesa: anatový olej, olej z brazilských ořechů, máslo cupuacu a máslo z ovoce passion fruit. Tento luxusní koktejl substancí vytváří ochrannou bariéru a zanechává pleť hebkou a jemnou.

Vitamín A, vitamín E, panthenol a extrakt z papáji
Synergické substance ochraňují pleť před škodami, způsobenými vystavováním slunci. Chrání pleť proti útokům volných radikálů, které jsou zodpovědné za oxidaci. Jejich hlavní funkcí je udržení přirozeného filmu pleti a zabránění její dehydrataci.

Suntan aktivátor
Jedná se o substanci rostlinného základu, která podporuje přirozenou syntézu melaninu. Výsledkem je bohaté intenzivní opálení.

Hydrorepelant polymer
Dodává této linii produktů vodě-odolné vlastnosti.

sun defence_05 2013ver2

Akce je platná do 30.6.2013.