Je jaro, pro mě, z hlediska mé alergie, nejnáročnější období roku. Pokožka je celkově více reaktivní, svědí a pálí mě oči, trápí mě i rýma… Zkrátka, právě v této době si musím dávat obzvláště velký pozor, co na svou pleť použiji, protože jakákoliv nevhodně zvolená kosmetika může vyvolat podráždění. A to se týká také kosmetického ošetření, proto jsme vybraly ošetření na míru podrážděné pleti.
 
Proto jsme s paní kosmetičkou zvolily takové ošetření na míru podrážděné pleti, u kterého bylo zárukou, že právě další podráždění nezpůsobí. Ošetření bylo expresní, zabralo asi hodinku času a přineslo kýžený efekt – pleť vypadala krásně a nevykazovala žádné známky nežádoucího podráždění.
 
OŠETŘENÍ NA MÍRU PODRÁŽDĚNÉ PLETI
Úvodem opět odlíčení pleti, jemnou mycí bází bez mýdla Newskin milk, s obsahem glukonolaktonu, který pleť jemně exfoliuje a celkově ji změkčí a navíc, dodá ji potřebnou hydrataci. Paní kosmetička mi pak pleť důkladně vyčistila ultrazvukou špachtlí, pokožka byla nyní díky probíhajícím alergickým procesům více zanesená, tudíž takové šetrné vyčištění bylo rozhodně žádoucí.
 
Poté přišlo na řadu sérum Detox s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou a hned pak maska pro citlivou a reaktivní pleť. Tato maska obsahuje probiotikum bifida ferment, které zlepšuje reakci imunitního systému kůže. Maska byla velmi příjemná, voněla po heřmánku, neštípala, nedráždila, pro aktuální stav mé pleti vynikající. Maska navíc obsahuje také kyselinu glycyrrhetionovou (kořen lékořice), ta má protizánětlivý efekt. Závěrem pak paní kosmetička použila zklidňující krém Crème L.
 
A JAKÝ BYL VÝSLEDEK?
Celkově bylo ošetření moc příjemné, svěží, pokožku zklidnilo, hydratovalo, ocenila jsem i vyčištění pleti ultrazvukem. Pokožka vypadá i teď, více jak týden po ošetření krásně, je hebká, čistá a hlavně, klidná, bez nechtěné reakce!
 
TIP PRO VÁS: Léta tápete a nevíte, jaké kosmetické produkty používat? Jaké kosmetické ošetření si vybrat? Zažijte malou kosmetickou revoluci! Pomůžeme Vám s výběrem, poradíme s používáním. Stačí si jen rezervovat termín!