V salonu SlimFOX jsem tentokrát vůbec poprvé vyzkoušela ošetření určené pro pleť se sklonem k akné. Hormony v mém případě totiž začaly lehce „bláznit“ – zřejmě stále následek těhotenství – a na mé pleti je to zkrátka poznat.

Ošetření Vintage 79 Purifyng je tedy vhodné pro nečistou a mastící se pleť. Řídí totiž vylučování tuku a redukuje produkci nadbytečného mazu, pleť zanechává svěží a hydratovanou, navíc aktivní látky působí proti množení bakterií, které vyvolávají změny pleti. Celé ošetření paní kosmetička zahájila vyčištěním pleti čistícím gelem a tonikem, následoval enzymatický peeling, dále hloubkové čištění zanesených pórů ultrazvukovou špachtlí, která pleť zbaví veškerých nečistot. Po aplikaci séra s protizánětlivým účinkem s výtažkem z černého topolu a příjemné masáži při které si vždy krásně odpočinu následovala pleťová maska, taktéž s protizánětlivým efektem. Na závěr mi byl nanesen krém – opět protizánětlivý, navíc pro minimalizaci lesklého efektu pleti.

Přímo po ošetření bylo hned vidět, ze postižená místa na obličeji působí zklidněně, pleť byla matná, bez lesku a hezky vyčištěná. Doporučuji všem s problematickou pleti se sklonem k maštění.

Ošetření Vintage 79 Purifyng je určené pro problematickou pleť se sklonem k akné.

Michaela Salačová a ošetření na problematickou pleť se sklonem k akné Vintage79 Purifyng.

Michaela Salačová a ošetření na problematickou pleť se sklonem k akné Vintage79 Purifyng od Bioline.