Ošetření se zesvětlující/depigmentační maskou Eclaircissant a kolagenovou maskou na oční okolí.

V salonu SlimFOX jsem jako další podstoupila ošetření  se zesvětlující a depigmentační maskou Eclaircissant. Vrátila jsem se z dovolené od moře a moje pleť byla díky opálení hodně vysušená, také se mi díky probíhajícímu těhotenství udělala na slunci pigmentová skvrna, kterou jsem potřebovala zesvětlit. Toto ošetření zahrnuje aplikaci produktů značky Renophase s velmi vysokým obsahem aktivních látek, tudíž je vyživení a ošetření pleti opravdu maximalní.

Kosmetické ošetření zahrnovalo exfoliační masku s kyselinou glykolovou, příjemné hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, masku kolem očí s mořským kolagenem a liftingové sérum. Následovala zesvětlující maska s vitamínem C a čajovníkem – Eclaircissant. Poté mi slečna kosmetička nanesla gel source C se 40% obsahem vitaminu C, který je nejen silný antioxidant, ale také pleť barevně sjednotí. Po celém ošetření byla pleť krásně prokrvená a velmi pevná. Ultrazvuková špachtle se opět postarala o dokonalé vyčištění zanesených pórů.

Celé ošetření má tu výhodu, že je časově nenáročné – trvá pouhých 60 minut. Určitě vřele doporučuji, je to taková rychlá první pomoc pro vaši pleť.