Máme před sebou čas prázdnin a dovolených na které jsme se dlouho těšily! Zasloužené dny volna a klidu, které se nám na začátku léta zdají být bezbřehé a nekonečné. Ať si užijete prázdniny okořeněné vůní dálek s špetkou dobrodružství, odpočinete od každodenních povinností a hlavně se šťastně vrátíte ze všech Vašich cest.

SVIŽNÉ LETNÍ OŠETŘENÍ (1-2-3 kosmetika)

Ošetření obsahuje vše po čem Vaše pleť touží v létě! Péče o pleť sestavená do 3 důležitých kroků, tak aby pleti nic podstatného nechybělo! Kosmetika na léto, kterou zvládneme v 60 minutách a vy si můžete užívat léta, vody a okamžiků se svými blízkými.

Pleť odlíčíme, vyčistíme pomocí ultrazvukové špachtle, naneseme hydratační masku nebo masku na zklidnění citlivé pleti. Vaše oči ocení hydrogelové polštářky 100B proti vráskám a na hloubkovou hydrataci. Polštářky obsahují výtažek z kmenových buněk vzácné odrůdy švýcarského jablka Uttwiler Spatlauber, maximální osvěžení pro citlivé oční okolí. Už žádné rozmazané řasy, nabarvíme je! Používáme první barvy na řasy, které fungují na bázi rostlinných výtažků. Obočí zvýrazníme barvou a upravíme špičkovým voskem Lycon. Doba ošetření přibližně 60 minut.

Cena ošetření 959 Kč

běžná cena ošetření 1 260 Kč

Chci si najít termín!

NOVINKA TOHOTO LÉTA! (expresní ošetření po slunění)

Vrátila jste se z dovolené a chcete si uchovat krásnou opálenou pleť co nejdéle? NOVINKA – hydratační ošetření pro zvýšení intenzity opálení!

Ošetření obsahuje: odlíčení pleti čistícím mlékem 61 s výtažky z měsíčku, jemnou enzymatickou exfoliaci 66 pro projasněnou a prozářenou pleť, nanesení jemné krémové čistící masky 2 s extraktem z břečťanu, jahody a vitamínem B6, čištění pleti ultrazvukem, tonizaci hedvábným tonikem 64, gelová textura bez alkoholu se svěží vůní květin, nanesení SOS masky po slunění 204, maska je hydratační se zklidňujícími účinky. Dále obsahuje kombinaci aktiv pro udržení produkce melaninu po opalování (prodlužuje efekt opálení), aktivuje v pleti přirozený proces regenerace a zklidňuje pleť. Ošetření zakončíme intenzivně hydratačním krémem 96A + nanesením očního liftingového krému 100, délka ošetření přibližně 60 minut.

Cena 1 390 Kč

Objednat se on-line

Akce je platná do 31. srpna 2016 nebo do vyprodání.