Když odřeme auto, většinou není problém ho opravit, pokud si špatně ostříháme vlasy, víme, že nám zase dorostou.

Jestli se však správně nestaráme o své tělo, následky jsou během na dlouhou trať.

Staráte se pečlivě o svůj obličej? Nezanedbávejte i jiné části těla a dopřejte si profesionální péči, která vzniká na bázi dlouholetých výzkumů a technologických novinek. 

NOVINKA – tělovou péči Bioline pro domácí použití nyní můžete vyzkoušet u nás ve SlimFOX.

Tělová domácí péče BODY CARE

Sprchový gel s extraktem z mořských řas a minerálů OLIGOTERMAL SHOWER GEL – jemně čistí pokožku, přičemž respektuje přirozené pH. Obsahuje stopové prvky, jodovanou mořská sůl a mořské řasy, které mají silné drenážní a remineralizační účinky, 200 ml. Cena 577 Kč

Krém proti celulitidě AM02 CELLULITE CREAM – tento krém se dá nazvat jako „pohlcovač tuků“, to díky přítomnosti molekul AM – 02, získaných z mořské řasy Laminaria Hyperborea, která spolu s kofeinem odstraňuje tukové zásoby a zabraňuje tvorbě nových, 200 ml. Cena 1 250 Kč.

Zpevňující tělová emulze s extraktem z mořských řas a minerálů OLIGOTERMAL EMULSION – hedvábná konzistence pro zpevnění pokožky. Preventivně působí proti striím a dehydrataci, je bohatá na mořskou sůl, chitosan, mořskou řasu a rostlinné oleje, 200 ml. Cena 624 Kč.

Vysoce aktivní krém proti celulitidě THERMOSLIM CREAM – zabraňuje usazování tukových zásob a napomáhá k jejich eliminaci. Aktivuje krevní oběh a podporuje přirozené funkce tkání, zlepšuje tok lymfy a zabraňuje stagnaci přebytečné vody. Zároveň posiluje a zpevňuje pokožku,  200 ml. Cena 952 Kč

Zpevňující krém proti striím BIOELASTINE – krém s vysokou koncentrací kolagenu a elastinu velmi účinně působí proti vzniku strií a napomáhá ke zmírnění jejich projevů. Je vhodný nejen jako prevence při dietách a snižování nadváhy, ale také v těhotenství a při zvýšeném riziku popraskání pokožky, lze použít i na oblast poprsí, 200 ml. Cena 1 250 Kč.

Krém proti celulitidě CRIOGEL – působí proti celulitidě, má drenážní účinky, zabraňuje stagnaci vody ve tkáních, odstraňuje tukové zásoby a zabraňuje tvorbě nových. Můžete ho využít při pocitu „ těžkých noh“, při praskání žilek či křečových žilách, 200 ml. Cena 869 Kč.

Tělový peeling THALASSO SCRUB – exfoliační a drenážní produkt na bázi mořské soli a řas. Zrnka soli vykonávají peeling a 90 druhů minerálů napomáhá redukovat nedokonalosti pokožky, způsobené zadržováním vody. Vzácné rostlinné oleje přispívají k hladkosti a pružnosti pokožky, 650 g. Cena 1 488 Kč.

Krém na ruce REMEDY- hojí, hydratuje a chrání pokožku rukou. 100 ml. Cena 666 Kč

Zpevňující zábal FIRMING WRAP – velmi jemný zábal s výtažky z diamantu, hematitu a opálu, který se lehko vtírá do pokožky. Má liftingové a rekonstrukční účinky. Doporučujeme kombinaci se Slim Patch, 150 ml. Cena 1 298 Kč.

Zeštíhlující zábal SLIM PATCH – zábal vhodný pro vyšší stadium celulitidy s efektem pomerančové kůže. Zpevňující výtažky z diamantu, jantaru a hematitu podpoří spalování tuků a redukci nadměrného zadržování tekutin. Doporučujeme ho používat spolu s Firming Wrap, v noci, 100 ml. Cena 1 179 Kč.

REDUCING WRAP – vysoce aktivní krém s obsahem solí pro odolnou a tvrdou celulitidu. Ultraaktivní krém bohatý na koncentrovanou mořskou sůl, řasy, pupečník asijský a kmenové buňky Karité. Pomáhá redukovat tukové polštářky a tvrdou celulitidu. Podporuje odstranění přebytečných tekutin. Jedná se o krém pro použití speciálně na noc, 250 ml. Cena 2 332 Kč.

NOVINKA! SLIMCELL 3D – krém proti celulitidě s kosmetickým, zpevňujícím a tvarovacím účinkem, posiluje kolagenová vlákna, dělá tkáně tonizované a více kompaktní. Široká spektrální formule, 200 ml. Cena 1 655 Kč

Drenážní sprej LIFTING DRAIN SPRAY – tělové mléko ve spreji s viditelnými drenážními a zpevňujícími účinky. Obsahuje proteiny z rýže, pokožku zanechává pružnou a nádherně provoněnou. Doporučujeme kombinaci s Lipo Shape, 150 ml. Cena 1 155 Kč

Modelující máslo  LIPO SHAPE – spalujte tuky a omezte jejich ukládání. Máslo hloubkově vyživuje pokožku a nejlépe působí při aplikaci na noc. Je určené pro všechna stádia celulitidy. Doporučujeme kombinaci s Lifting Drain, 250 ml. Cena 1 488 Kč.

Krém na poprsí CRYSTAL GEL – gel z tekutých krystalů má intenzivní vypínací účinek. Zlepšuje elasticitu a tonus pokožky poprsí, 50 ml. Cena 1 060 Kč