Proč chodit na kosmetiku?

Nešiďte se a investujte do sebe, do svého těla zdravého a pěstěného vzhledu! Budete vypadat lépe než vrstevníci, díky pravidelné cílené kosmetické i přístrojové péči můžete vypadat až o 10 let mladší.

 

 

Vyzkoušejte nejkomplexnější kosmetickou péči v Brně právě teď!

 

Proč SlimFOX?

Dnešní trh nám nabízí nespočetné množství kosmetických salonů vždy s „nejlepším ošetřením, přístupem, výsledkem atd.“. Máme jasné argumenty, proč svěřit vaši pleť a tělo právě nám.

Do popředí se dostávají kosmetické přístroje. SlimFOX je jedním z jejich předních výrobců a distributorů. Proto jsme v kosmetice a ve znalostech oboru mnohem dále než běžné salony.

Spolupracujeme s italskou značkou Bioline-Jatò. Pří výběru jsme hledali partnera, který má tradici, prokazatelné výsledky a investuje do výzkumů. Svěřte se nám do péče.

 

Garantujeme Vaši spokojenost

Za jakékoliv první ošetření u nás zaplatíte pouze 50% ceny. Sleva je platná na veškerá ošetření, máte tedy neobyčejnou možnost dopřát si i tu nejluxusnější péči za poloviční cenu.

Pokud byste náhodou nebyli spokojeni s ošetřením nebo kvalitou poskytnutých služeb, neplatíte nic. Tato akce platí pouze pro klienty, kteří našich služeb dosud nevyužili a na jejich první návštěvu u nás realizovanou do 30. června 2013.

 

Přesvědčte se sami

Podívejte se na náš web, přečtěte si názory nebo se k nám prostě přijďte podívat. Všechny dotazy Vám rádi zodpovíme i telefonicky nebo e-mailem.

 

Jak se objednat?

Rezervaci termínu na ošetření můžete provést telefonicky či e-mailem. Pokud se nemůžete dovolat, věnujeme se klientům a zavoláme Vám zpět. Děkujeme.

 

Michaela Salačová, Miss ČR 2000, dýdžejka
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, dýdžejka pravidelná klientka SlimFOX
Studio SlimFOX navštěvuji již přes rok a mohu ho vřele doporučit i ostatním. V zahraničí berou ženy pravidelnou profesionální péči o pleť jako naprostou samozřejmost. Nebojte se hýčkat, udělejte si na sebe každý měsíc čas. Vaše pleť i pokožka těla vám to vrátí. Ve studiu SlimFOX přistupují ke každému zcela individuálně a pracují se špičkovými kosmetickými přípravky.

Akce je platná od 31.5. do 30.6.2013.