Toto je období na které se celý rok těšíme, je to období kdy se dají dělat zázraky! A přeháníme opravdu jen maličko. Protože za těch téměř 10 let, kdy s chemickými peelingy od Laboratoires Renophase pracujeme, jsme těch zázračných změn na pleti našich klientek viděly nespočet.

S peelingy Renophase dokážeme výrazně zlepšit stav pleti! A protože je každá z nás jiná, máme na výběr celou řadu ošetření pro různé potřeby pleti. 

  • GLOW PEEL〈s hormonem mládí Klóthó〉 peeling je určený pro rozjasnění pleti a vyhlazení jemných linek normální pleti. Vhodný pro povadlou, unavenou pleť bez jasu s drobnými nedostatky. Cena 1 950 Kč (2 390 Kč)
  • AKNÉ PEEL RENOPHASE〈s hormonem mládí Klóthó〉 tento peeling Renophase je určený pro pleť hyperkeratózní, nepravidelnou nebo s rozšířenými póry. Peelingem zjemníme zrohovatělou vrstvu pleti, urychlujeme její obnovu. Je bakteriostatický. Cena 1 950 Kč (2 390 Kč)
  • CHLOROPHYLLINE GLOW PEEL 〈s hormonem mládí Klóthó〉 – zaměřeno na ochablou zralou pleť. Zrychluje buněčnou obnovu pleti a rozjasní ji. Hloubková restrukturalizace pleti, omlazení, remodelace a celkové zhutnění. Cena 3 150 Kč (3 900 Kč) – první ošetření, 1 590 Kč (1 990 Kč) za druhé a třetí ošetření.
  • GLOW PEEL COLLAGEN – rozjasnění a zvýšení produkce kyseliny hyaluronové, zvyšuje soudržnost elastinových vláken a produkci kolagenu. Pro pleť která ztrácí elasticitu, objem i svou strukturu. Cena 1 950 Kč (2 390 Kč)

Chci si vybrat termín

Akce je platná od 1.10.-15.12.2019.

 

DALŠÍ INFORMACE K OŠETŘENÍ:

DOPORUČENÝ POČET OŠETŘENÍ PEELINGY RENOPHASE: Výsledný efekt závisí na dodržení kompletní kúry ošetření. Minimální počet ošetření jsou tři, doporučujeme 3-6 ošetření v kúře v intervalu 7 – 14 dnů. 

KONTRAINDIKACE: Těhotenství, aktivní herpes, ekzém, bradavice, radioterapie, léčba isotretinoinem, péče s esenciálními oleji, mechanická exfoliace, čerstvé ošetření laserem, čerstvá epilace elektrickým strojkem, čerstvá depilace, velmi podrážděná pleť, řezné ranky, popáleniny.

PŘED OŠETŘENÍM se 3 týdny vyvarujte: opalování, použití samoopalovacích krémů, exfoliantů, laserové ošetření, mikrodermabraze, výplně. Po ošetření: bez omezení pro dobu 3 týdnů používejte pravidelně kvalitní solární ochranu.

PO OŠETŘENÍ je nutné používat 2-4 dny ochranný hojivý krém REPAIR Crème L nebo zklidňující hydratační RENOSOURCE Crème Douce. Vhodný krém pro Vaši pleť Vám doporučíme. Odličovat pouze vodou jak Vám vysvětlíme při ošetření. Vyvarujte se aplikaci nevhodných kosmetických přípravků, mohla by jste si způsobit nežádoucí reakci. Alespoň 2 dny po ošetření nechoďte do sauny, bazénu a posilovny. Chraňte se před slunečními paprsky vhodnou SPF ochranou. Rády Vám vše vysvětlíme a poradíme.

FOTODYNAMICKÉ PEELINGY RENOPHASE
Postupné uvolňování je umožněno komplexem jedinečných biomateriálů, který na základě sekvenčního šíření reguluje a kontroluje uvolňování aktivních látek. Postupné uvolňování je popisováno mřížkováním vzájemně spojených vláken. Díky uspořádání stabilního mikrosystému může tento zadržovat velké množství vody a důležitých činitelů. Toto ideální prostředí může udržovat aktivitu včleněných molekul v boji proti oxidaci. Díky progresivnímu uvolňování vektorových činitelů je zajištěn trvající a přesně mířený rozptyl látek, který zabraňuje přesycení pokožky a zkvalitňuje výsledek. Bylo dokázáno, že je mnohem důležitější umožnit aktivním molekulám průnik a zajistit jim ochranu, než zvyšovat jejich koncentraci, která naopak zahlcuje pokožku a brání molekulám v aktivitě.

ZAJÍMAVOST: Procedura PhotoReveal u tohoto typu peelingu ve spojení s červeným světlem je vhodná k omlazení a probuzení unavené ochablé pleti. Rozvíjí a stimuluje aktivitu mitochondrií, protetickou syntézu a celkové zlepšení funkcí s pomocí genu Klotho. Je to velký technologický pokrok, který je úplně poprvé schopný stimulovat Klotho – hormon mládí. PhotoReveal progresivně nastoluje optimální rovnováhu pleti, zvyšuje její odolnost vůči stresu a optimalizuje délku buněčné dlouhověkosti. Faktor buněčné dlouhověkosti. Byl objeven relativně nedávno, zvyšuje buněčnou odolnost vůči oxidačnímu stresu a podporuje SOD – Superoxid dismutázu – volný radikál, který chrání buňky. Obecně lze říci, že míra hormonu Klotho klesá nepřímo úměrně stresu. Studie na 800 případech dokázala, že vysoká hodnota Klotho hormonu úzce souvisí s dlouhověkostí. Nabízí se také metoda, při níž tento hormon slouží jako ukazatel stárnutí.